Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sok vallásos hívő ember miért...

Sok vallásos hívő ember miért olyan biztos hogy na pont ez meg az van a túlvilágon?

Figyelt kérdés
Mindenki beszél össze vissza hogy menny van pokol van! Én keresztény vagyok Görög Katolikus, hiszek ISTENBEN és Krisztusban, de úgy gondolom ennyi bibliai korlát között nem lehet élni mert olyan mintha csak lèteznèl nem élvezed a földi élet gyönyöreit..... hinni kell de Szerintem a lényeg hogy ne bántsàl másokat, legyél kedves ember! De azt hogy ne bulizz ne szórakozz azt nem lehetmeg állni egy életünk van. Te mit gondolsz? Fanatikusok, és JEHOVISTÁK KÍMÉLJENEK. Puszi pacsi
2020. nov. 14. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mit jelent hinni valamiben? Ténynek elfogadni valamit bizonyíték nélkül. Ezért.
2020. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos benne csak hiszi.
2020. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

onigazolast varsz? Mindenki fanatikus ... jehovista aki nem ert egyet veled?


bulizhatsz keresztenyi modon


mi a bulizas beked? Lereszegesedes? Paraznasag mekkora fokig? Csokolodzas is? Tobb is? Tipi-Tapi-Dino?

Puszi-Pacsi az! az! Az megy


csinalhatod de meg kell banod hogy bunos dolgokat csinalsz es le kell szoknod rola


bulizni szolidabban is lehet ugy hogy nem ajulsz hanyasodba es nem smarolod vegig akivel talalkozol, most meg foleg COVI...


szorakozas mi? Buli fogalman kivul mire is gondoltal? Nem mehetsz moziba? Vagy mire?

2020. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!