Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezt az a lelkész írta akinek...

Ezt az a lelkész írta akinek gyulijébe jarok, ne a helyes írást nézd kötekedők kimeljenek? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
A modernkori HÓHÉROK, már nem csuklyaba vannak öltözve, ôk, a megkozelithetetlenek, a multimilliardosok, bankárok politikusok. És vannak a NÉVTELENEK, elottunk vannak de mégis ismeretlenek - De vannak nekik alárendelt kishoherjaik /nyunyokák/ olyan kis aranyosok , akikett szazezrek csak viccesnek találnak.- Milliok életét szuntetik meg. - Ha most nem nyitjak Ki szemeiket az emberek, hogy felismerjék a SZABADÍTÓT, akkor örökre elvesznek.- Pedig a szellemi süketekhez és vakokhoz akar az utolsó időkben szólni a Mi Atyánk. - Máté, 13:15 - Mert megkövéredett e népnek szíve, és füleikkel nehezen hallottak, és szemeiket behunyták; hogy valami módon ne lássanak szemeikkel, és ne halljanak füleikkel, és ne értsenek szívükkel, és meg ne térjenek, és meg ne gyógyítsam őket.- Mi Atyánk meg akarja gyógyítani a süket füleket, és a vak szemeket,,, melyek nem látják és nem hallják hogy már elkezdődött egy új VILÁGREND. - A vírust felhasználva Egyesültek a világ országai. - Mindenhol ugyanazokat vezetik be, ez csak úgy lehetséges ha megegyeztek egymással az országok,,, és,, amiben megegyeztek, rákényszerítik országaik lakosságára nem úgy hogy meg kell ezt tenned, hanem az ellehetetlenítés által ha nincs oltása akkor nem dolgozhatsz nem utazhatsz és nem vásárolhatsz A jövőben. -MI AZ ÜZENET, És mi a megoldás??? ÍMÉ : János, 12:46 - Én /AZ ÚR világosságul jöttem e világra, hogy senki ne maradjon a sötétségben, a ki én bennem hisz.-János, 12:35 - Monda azért nékik Jézus: Még egy kevés /KEVÉS/,, ideig veletek van a világosság. Járjatok, /TÉRJETEK MEG/,, amíg világosságotok van, hogy sötétség ne lepjen meg titeket: és a ki a sötétségben jár, /NEM LÁTJÁK AZ ÚJ VILÁGRENDET / nem tudja, hová megy.- ÉN TUDOM HOVA AKAROK MENNI A MENNYBE,,, ÉS TE????-Drága testvéreim,,, csak egy menekulési ÚT VAN, AZ ÚR,,,
2020. nov. 27. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Érdekesség legtöbbször a hóhérok a vallásnak dolgoztak az inkvizició idején. Trollkodáson kivül. Nem értem miért ezzel példálozik.
2020. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Karácsonyra kapjon valakitől legalább két kiló hitet, mert neki egy deka sincs.
2020. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? :D
2020. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene ezt a tébolyult kérdést törölni?


Szegény kérdező, jobb lenne neked, ha nem járnál oda.

A "helyesírás" egybe írandó.

2020. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért mondod, hogy valami lelkész mondta ezeket, amikor csak a te kitalációd?
2020. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5ös üsd be a facebookra hogy Sügöle Paradi Jenő és olvasd el, ő írja ezeket.
2020. nov. 27. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Beütöttem, de ő egy cigány zenész, nem találom a lelkészt akiről írsz.
2020. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen zenész, de olvass bele az írásaiban meg látod hogy Pásztor !! Vagyis önjelölt mert senki sem kérte fel erre hogy csinálja azt állítja az ÚR KENTE FEL ÔT, ha megnézed a bejegyzeseit akkor látni fogod, ő 30 éve ott hagyta a világi zenét és pasztorkodik. Torontóban !
2020. nov. 27. 17:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"kötekedők kimeljenek"


jól van, de a moderátornak szólhatunk azért?

2020. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4.


"Nem kellene ezt a tébolyult kérdést törölni?"


A kérdés alatt, jobb oldalon, van egy narancssárga felkiáltójel. Ott lehet megkérni a moderátorokat, hogy töröljék.

2020. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!