Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sugole Jenő Pásztor írta!...

Sugole Jenő Pásztor írta! Véleményed?

Figyelt kérdés

Sugole Jeno Paradi!!!!MEGHÎVÓ !!!! FIGYELEM !!!! MEGHÍVÓ !!!!

FELTÁMADÁS A HALÁL ÁLLAPOTÁBÓL, A VÍZBE VALÓ BEMERÍTÉS ÁLTAL

/ megkeresztelkedés /

ÁLDOTT LEGYEN AZ EGYEDULI EGY ISTEN AKI MINDENEKNEK FELETTE VAN,,,AKI VILÁGOSSÁGRA HOZTA AZ ÉLETET,ES HALHATATLANSÁGOT A MEGVÁLTO MESSIAS ÁLTAL. > ELTÖRÖLVÉN ÉS MEGBOCSÁTVÁN MINDEN BÛNEIKET mindazoknak, akik, engedelmeskednek az ATYA ISTEN FIA uzenetének amely igy szól ; ÉN VAGYOK AZ IGAZSÁG,,,,MINDAZ AKI AZ IGAZSÁGBÓL VALÓ, HALLGAT AZ ÉN BESZÉDEMRE,,,,,mert ÉN igy szoltam KERESZTELÔ

/ bemeritô Janos / JÁNOSNAK ki megdöbbenve szólt hozzám,mikor hozzá mentem a JORDÁN folyóba,ahol Ô, AKKOR KERESZTELT ; URAM,,,nekem kell hozzád mennem, es TE josz hozzám ?? és ÉN azt válaszoltam neki ; engedj most Janos, mert igy illik nekunk betartani az IGAZSÁGOT,,,,

Tehat testvereim,,,mindazok akik megértik az uzenetet ; hogy AZ ISTEN IGAZSÁGÁT,,,ES IGAZ BESZÉDÉT,KÉRÉSÉT CSELEKSZIK MEG ; MEGKERESZTELKEDNEK / bemeritkeznek / vizben,,,mert az ÚR példat mutatott nekunk,hogy amiképpen Ô cselekedett,,,,mi is tegyuk meg azt,,,

Bár,,,amiképpen meg van irva ; ezt követnie kell majd a SZENT SZELLEM ÉS TÛZ KERESZTSÉGEKNEK ,,,,mégis ,,, ez az az elsô HATALMAS cselekedet,amely által a halott állapotban levo SZELLEMÜNK, FELTÁMAD BENNÜNK. Ez az a cselekedet amely altal elnyerjuk a HALHATATLANSÁGOT,,,ES ÚJRA SZULETÉSÜNKKEL, ÚJ TEREMTÉSEK VAGYUNK,,,,EGY ÚJ FAJ, AZ EMBER-KRISZTUSI FAJ,,,,AZ ISTEN FIAI-ES LEANYAI. Ez a cselekedet belepô a MENNYEK KIRÁLYSÁGÁBA,,,HA MINDVÉGIG ÁLLHATATOSAN KERESSÜK ISTEN AKARATÁT,,,,MÍG ITT ÉLÜNK A FÔLDÖN,,,,És ha újra szulettünk akkor kûldetésünk van

A MENNYBÔL ;Tegyetek tanítványokká minden népeket, megkeresztelvén őket az Atyának, a Fiúnak és a Szent Léleknek nevében,

Tanítván őket, hogy megtartsák mindazt, amit én parancsoltam néktek:,,,,ÁMEN VÁRUNK SZERETETTEL,,,,


2020. nov. 29. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Röviden belenéztem a Facebook honlapjába, van ott sok helyes Bibliai meglátás is, de ebben a furcsa archaikus stílusban és összekeverve valamiféle karizmtaikusokra jellemző katyvasszal arról, hogy neki Jézus által hatalma van a betegségek és ördögök fölött. Jó lenne, ha lehetne segíteni rajta, de attól tartok, hogy ha valaki már bizonyos szintű népszerűséget és követő tábort szerzett, az már túl nagynak képzeli magát ahhoz, hogy alázattal tanuljon és elfogadja azokat a korrekciókat, amikre szüksége lenne, és belátná, amikben téved. Sajnos.

Csak a szavai vagy írásai alapján nem lehet jól megítélni az embereket, "nem szavakban áll az Isten Országa, hanem erőben". Az emberek helyes megítéléshez ismerni kell az életüket. A Facebook oldalán túl szép képet mutat magáról. Ez nem feltételnül jelenti azt, hogy hamis a kép, de vallásos vezetők között a képmutatás olyan gyakori, hogy meglepődnék, ha ő átlátható és reális képet mutatna magáról.

üdv Stefán

2020. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a Bibliában nem fényezi a szöveg Jézus követőit, nyíltan leírja még az apostolokról is, amikor vétkeztek, és amikor elbuktak, akár milyen szégyellnivaló is. Ez az ember a Facebookoldalán csak a kiválót és a jót mutatja magáról. A Biblia ír a világosságban járásról, és ezt arra érti elsősorban, hogy ne legyenek rejtegetett dolgaink, legyünk őszinték és transzparensek, legyen nyitott könyv az életünk. Mint mondtam, a Biblia tartja is magát ehhez, és szépítgetés nélkül megmutatja a szent emberek gyengeségeit és hibáit is.

üdv Stefán

2020. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Stefan, Jenő 30 évesen lett hívő,, és ő neki nincs teologiaja se papírja iskolája hozzá hanem 30 évesen meg tért!! És magától csinálja ezt! Van gyülije ahova jártak a vírus előtt kb 30 ember. Szóval azt állítja ôt az Úr kente fel. Szerintem on jelölt vezető
2020. nov. 29. 16:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!