Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásosak, ti mit tennének...

Vallásosak, ti mit tennének akkor, ha tudnátok, hogy pár nap múlva meghaltok és közben karanténban lennétek? Hogyan, mivel töltenétek azokat a napokat?

Figyelt kérdés
Ha van kedved, azt is írd oda, hogy milyen vallású vagy, de nem kötelező.

2020. dec. 1. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
imával
2020. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Prókátor ***** válasza:
100%

Vicces mémeket posztolgatnék a saját halálomról, és igyekeznék végig gondolni az életemet, hogy mi volt benne jó és mi rossz, hogy mi jót és mi rosszat tettem. Akivel van kapcsolatom (csat, telefon) azoktól igyekeznék elbúcsúzni.


Róm. Kat

2020. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez egy jó kérdés, és rámutatott egy hiányosságomra. Szerintem az lenne az ideális, ha azt tudnám mondnai, hogy semmin nem változtatnék a napi rutinomban, hiszen mindig készen kell arra állnom, hogy akár ma meghalok. De a valóság meg az, hogy ha tudnám, hogy pár nap múlva meghalok, sokkal több nem keresztény ismerősömet hívnám fel, és próbálnék hatni rájuk, hogy kezdjék el keresni Istent teljes szívvel. Persze, azokkal is felvenném a kapcsolatot, akikkel le nem zárt ügyeim vannak, különösen, ha valakivel nem rendezett konfliktusom van.

Szóval köszi a kérdést, ez rámutatott, hogy nem vagyok eléggé buzgó az örömhír hirdetésében, és talán a konfliktusaim rendezését is halogatni szoktam. Ezeken szeretnék változtatni.

üdv Stefán

2020. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfoglalnám magam értelmes, másokat támogató szavakkal, Szellemiekkel: Ima, Biblia olvasása, beszélgetést kezdeményeznék telefonon vagy más elérhetőség által az ismerőseimmel Istenről az ígéreteiről, buzdítanák másokat, hogy tartsanak ki, hiszen Ők itt maradnak, és kitudja mi vár még azokra a befejezésig, akik életben vannak.
2020. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keresztény filmeket néznék, akár Jézus korából is, hogy megerősítsen ez nem a vég, hanem egy gyönyörű világ kezdete...
2020. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!