Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Maszturbálást miért hasonlítsá...

Maszturbálást miért hasonlítsák egyes szektás vallási fanatikusok a bujasághoz mikor maszturbálás egy termeszétes emberi szükséglet?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 16:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Tortát enni se létszükséglet és ettem már. Most miből vontad le ezt a következtetést?
2020. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#11 Akkor te életedben nem maszturbáltál ? Azt se tudod mi az a maszti?
2020. dec. 3. 18:29
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Eredménytelen a témaxd

Szerintem mostantól csak az írjon ide aki soha az életébe nem maszturbáltxd

2020. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

Én ezen rengeteget gondolkodtam már, hiszen a Bibliában erről sehol nem esik konkrét szó.

Az egyetlen viszonylag hasonló említés Onánnál van, aki nem volt hajlandó a feleségébe élvezni, hogy ne foganjon utódja.

Az eredeti héber nyelvű tízparancsolatban is csak annyi van a 6. parancsolatnál, hogy “Ne törj házasságot!”


Azzal, hogy egyedülálló nő vagyok, magányosnak érzem magam, és olykor könnyítek a lelki fájdalmamon, még nem csaltam meg senkit, nem voltam hűtlen senkihez, nem jelenti azt, hogy nem akarok házasságot és gyerekeket.


Ha házasságig nincs szex, akkor is könnyebben megy a nászéjszaka, ha a nő ismeri a testét, mint hogy ott zúduljon rá minden egyszerre.

2020. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

#14

De ha figyeled mit mond Jézus, már az is házasságtörés, ha bűnös vággyal tekintesz a másikra. Maszturbálni pedig szexuális inger és gerjedelem nélkül azért elég nehéz. Kivéve fiúknál az éjszakai magömlést, amikor tudatosan nem történik ilyen. Ez például nem is számít bűnnek.

2020. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#14 Először azt olvastam hogy Orbán ... már késő van nekem xD
2020. dec. 3. 22:46
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 210+ napja nem csináltam és megvagyok bármiféle gond nélkül, kivéve, hogy gyakran kell gatyát mosni. De Isten óvjon, hogy elítéljek bárkit és azt sem jelentem ki, hogy ez bűn.
2020. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#17 tehat neked sosem all fel? Impotens vagy? Vagy mar kozepkoru vagy?
2020. dec. 5. 15:36
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Sehol sem írta hogy impotens lenne. Csak vagy sokat szexel, vagy nem csimálja és éjszakai magömlése van
2020. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kérdező te ennyire értetlen vagy?


Esetleg amint feláll neked, már vered is?

2020. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!