Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istent ki teremtette, vagy...

Istent ki teremtette, vagy megteremtette saját magát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerinted mi a helyes válasz? Mi hívők annyira ostobák vagyunk, hogy kettőig nem tudunk számolni, a nyálunk folyik ki a szánkból és bambán nézünk ki a buta fejünkből. Taníts minket mester.
2020. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem, én honnan tudjam?
2020. dec. 19. 09:35
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
1es. Ez a megnyilvánulásod felettébb provokatív és alja. Pedig a kérdező ugyanolyan kérdés rakott fel mint mindenki nap mint nap.
2020. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Hasonló kérdés lehetne szerintem hogy hol van a vége a végtelennek?
2020. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Istent az ember teremtette, hogy általa uralkodjon, és kordában tartson más embereket.
2020. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
3# Lehet neked minden vicc új, de ez a kérdés alapból provokatív és ha lenne esze a kérdezőnek, akkor vissza tudott volna olvasni, de ahogy a többi,ő sem volt képes erre és azt hiszi, hogy ezzel a kérdéssel feltalálta a spanyolviaszt és baromi egyedit kérdezett.
2020. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Egyáltalán nem provokációból tettem fel szóval most már sicc innen mert csak rontod itt a levegőt.
2020. dec. 19. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a végtelen létezik, akkor nincs neki határa. Ebből adódva a térnek sincs? A matek és a valós fizika mennyire fedi egymást? Mi alkotja bárminek a tulajdonságát vagy korlátjait?

Elméletben persze minden mindig lehetne több. Gyakorlatban sem tudom elképzelni, hogy lenne olyan pont, amin nem lehet túllépni.

Ha megtellik számokkal a papír, te még tudnál tenni hozzá számokat, ha lenne helyed.

Tegyük fel, hogy folyik az idő. El tudod képzelni, hogy megakad, mert nincs több szám?

Értelmesebb gondolat, hogy elérte a tulajdonságainak a határait. De azok honnan és miért erednek? és miért nem sérthetőek meg?

2020. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Minden Istent az ember teremtett. Pont.
2020. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
hazudik csak szembe kell nezni vele
2020. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!