Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sok ember miért mások zsebéből...

Sok ember miért mások zsebéből akar jótékonykodni?

Figyelt kérdés

Több kérdést és hozzászólást olvastam most este, hogy egyesek szerint kiknek kéne jótékonykodni (mindig másoknak, csak nekik nem), miket kéne eladni (szinte mindent), hogy abból a pénzből a szegényeket segítsék.

Ezek a kedves megmondóemberek miért nem kezdik el gyakorolni azt, amit másokon kérnek számon?


Vagy saját pénztárcából már nem olyan kényelmes? Máséból ugye mindig könnyebb. Kicsit szánalmas hozzáállás szerintem.



2020. dec. 27. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Pofázni könnyű!

Felelősséget vállalni nehéz.


Fociban is mindneki jobban tudja, mit kéne csinálnia a srácnak a pályán, de ő maga tized annyit nem tesz le az asztalra, de Pofázni mindneki tud.


80% csak száj!

16% gondolkodik is!

4% cselekszik!


Ne foglalkozz a 80%al!

2020. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Ezt tapasztalom én is, mert amikor én is megkérdezem, hogy ők mit tesznek, csak a terelés megy, illetve mi jogon merem kérdezni őket. Nevetségesek.

Amúgy érdekes, hogy a sunyik nem válaszolnak a kérdésemre, biztos túl kényes nekik.

2020. dec. 28. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1# Az a baj, hogy az a 80% nagyon bántó tud lenni. Lélekgyilkos.
2020. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!