Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten szeret minket?

Isten szeret minket?

Figyelt kérdés

Mi útálatban,haragban és gyűlöletben élünk a családommal.

Emiatt soha nincs nőm,emberi kapcsolataim és állásom sem.Pénzünk sincs soha.Le is néznek minket.

Miért mondják,hogy Isten szeret minket?



2021. jan. 15. 04:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán,hogyan lehet megszabadulni ebből a balszerencséből?
2021. jan. 15. 04:02
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
A kereszténység alaphazugsága az,hogy ha van osten akkor nyílván szeret minket,az egójuk csak azt a választ fogadja el,hogy mi valami főműve vagyunk az öregnek.
2021. jan. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Hát szerintem nem igazán szeret minket, mert a nagyvilági eseményeket nézve, ha szeretne, akkor nem tenné ki az embereket ekkora próbatételnek, vagy ha igen, akkor igyekezne segíteni meg is oldani ezt a nagy életproblémát, ami jelenleg is van.
2021. jan. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha Jézusnak ezt a tanácsát megfogadod, megtapasztalhatod, hogy szeret téged is:


"Én pedig azt mondom néktek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, akik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, akik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, akik háborgatnak és kergetnek titeket."


Ha pedig gyűlölködtök, hogy várjátok hogy megáldjon titeket??

2021. jan. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én szeretem a családomat és békét akarok.

És igen.Én is ezt mondom.

Hogy áldjon meg minket,ha veszekedés van?

2021. jan. 15. 11:00
 6/15 KZitus ***** válasza:
54%

Szia

Úgy tűnik egyedül te vagy az értékes gyöngyszem a családodban. Minél hamarabb szakadj ki ebből a közegből, és kívülről próbálj meg nekik segíteni, amennyire lehetséges. A napokban olvastam ezt, a te esetedre is igaz:"Tartsd távol magad a negatív emberektől. Nekik minden megoldásra van egy problémájuk"

Isten szeret minket, és ezt már akkor bizonyította, amikor még nem is éltünk. Ellát a Bibliában minden tanáccsal, hogy boldog, békés. elégedett életet élhessünk még egy ilyen istentelen világban is. Olvasd a Bibliát, ő majd megtanít, hiszen jobban ismer tégedet, mint te saját magadat.

Ézsaiás 48:17, 18

"Ezt mondja Jehova, a te megváltód, Izrael szentje: „Én, Jehova, vagyok a te Istened, aki arra tanítalak, ami javadra válik, aki azon az úton vezetlek, amelyen járnod kell. Bárcsak odafigyelnél a parancsaimra! Akkor olyan lenne békéd, mint egy folyó, és igazságosságod, mint a tenger habjai." - elhiszed ezt Neki?

2021. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. jan. 17. 20:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, szeret mindenkit. Kivétel nélkül.
2021. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem régen szeretett de mostmár nem áll velem szóba.
2021. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es, ez nem igaz!
2021. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!