Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Bibliában van valami olyan,...

A Bibliában van valami olyan, hogy a gonosz hatalmak (fenevad) le van részegedve a hatalommal?

Figyelt kérdés

Valami ilyen idézet rémlik több helyről.

Valaki tudna segíteni hol hangzik el? (Akár több helyen is.)



2021. jan. 24. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

1 Odajött hozzám az egyik a hét angyal közül, akiknél a hét pohár volt, és így szólított meg engem: Jöjj, megmutatom neked a nagy parázna büntetését, aki a nagy vizek mellett ül, Jer 51,13

2 akivel paráználkodtak a föld királyai, és paráznaságának borától megrészegedtek a föld lakói. Ézs 23,17 ; Jer 51,7

3 És lélekben elvitt engem egy pusztába, és láttam, hogy egy asszony ül egy skarlátvörös fenevadon, amely tele volt istenkáromló nevekkel, és hét feje és tíz szarva volt.

4 Az asszony bíborba és skarlátba volt öltözve, arannyal, drágakővel és gyöngyökkel ékesítve, kezében aranypohár, tele utálatossággal és paráznaságának tisztátalanságaival,

5 és a homlokára írva ez a titokzatos név: A nagy Babilon, a föld paráznáinak és undokságainak anyja.

6 Láttam, hogy az asszony részeg a szenteknek és Jézus vértanúinak vérétől, és amikor láttam őt, nagyon elcsodálkoztam.

2021. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia


A kérdésedre a válasz: Jelenések könyve 17. rész.

[link]


Üdv. Péter

2021. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!