Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért érte/éri ennyi atrocitás...

Miért érte/éri ennyi atrocitás a zsidókat? Nagyon sokan "utálják" őket a mai napig. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy gyerekesen hangzik a kérdés, de számomra érthetetlen dolog.
2010. aug. 15. 16:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
41%

mert felvásárolták az országunkat

megérdemlik,menjenek haza izraelbe

2010. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Nekem velük nincsen semmi bajom, egy másik szintén nem kedvelt bizonyos közösséggel annál inkább.
2010. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%

akkor olvass kicsit utána történelem, hírek stb. (ott tanulj meg a sorok közt olvasni)

nem A zsidókkal van gond hanem a lobbijukról, cionistákról, pénzügyi nyomulásukról, az üzletemberek gátlástalanságáról.

2010. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
43%
Semmi sincs ok nélkül...
2010. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
25%
Mert nagyrészt ők tehetnek arról, hogy ma egy magyar átlagember nem tud normálisan eltartani egy családot havi fizetésből. Hogy fillérekért felvásárolják az országot, a cégeket, majd kijátszva a törvényeket olyan munkakörülményeket adnak, hogy sz@rért, h*gyért dolgozz nekik, vagy "különben mehetsz amerre látsz". Gondolj csak pl Sukoróra. Na kb az működik itt 20 éve, csak nagyban.
2010. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Oké. Ők felvásárolják. Na de ki adja el ha nem a magyarok? Azért mert van egy kis eszük akkor már "égessük el" őket? De végtére is rosszul fogalmaztam. Azok a zsidók akik itt élnek ők is magyarok. És szerintem bármelyik ember legyen zsidó vagy nemzsidó ha lenne lehetőség bármiből pénzt csinálna...Csakhát a drága magyar nemzetünk inkább sajnáltatja magát ahelyett h összefognánk... Ti nem így vagytok vele?
2010. aug. 15. 16:42
 7/38 anonim ***** válasza:
52%

Mert minden ember fölé akarják magukat helyezni!! Erről szól a bibliájuk a tóra is.

A goj (keresztény) számukra nem emberi lény!

De ne keverd a kicsi zsidócskákat (bár ők is kiszolgálójuk)a nagy világrabló - uraló tolvajokkal akik az emberiséget akarják uralni az ő kényük kedvük szerint!! Ha nyernek nyugi bele Te is rabszolgájuk leszel!! Most is már sajnos az vagy, mert a Tekkós stb. trágyájukat fogyasztod!

A magyar parasztot is addig terelték ideológiájukkal míg be állt mögéd a pénztári sorba! Bűntudat gerjesztésük, rasszistázásuk a pofátlanság határán túl ment már régen!

Számukra nincs történelem sem nemzet az övékén kívül!!!

Csak így hirtelen összegereblyézve ennyi.... de a modi úgy is dönt marad e vagy radír!!

2010. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
De miért kell általánosítani? Nem mindegyik ilyen. Ismerek nem egyet. Egy osztályba jártam az egyikkel és nagyon szeretem őt. Miért szívjanak azok akik nem tehetnek erről? Én csak ezt nem értem.
2010. aug. 15. 16:47
 9/38 anonim ***** válasza:
67%

Oké. Ők felvásárolják. Na de ki adja el ha nem a magyarok?


Kérdező! Elmész önként szavazni akár melyik jóska - pista pártra! Mert megvezettek a kampány púderral... Gipsz Jakab lett a miniszter!! Na ő és csicskái aztán a poziciójukért még az anyukájukat is eladnák akár szűz lányként is nem hogy az országot alólad!! De aztán jön a másik gittegylet, és ha nem tetszik és folytatja ott ahol az elődje abba hagyta. Nekik mindenük meg lesz, neked meg az uzsorakamattal ellehetetlenített életed!!

2010. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
28%
A "nagy" zsizsikek még a saját kicsi fajtestvérüket is képesek feláldozni. Jelenleg is erre gyúrnak amerikai segédlettel. Mert ha iráni gáz lesz odahaza a kicsi ott marad áldozatnak a pénzeszsák a vagyonával ne félj kimenekül(t)!! Lásd:pl. II. V.H.
2010. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!