Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők! Ki hogyan tért meg?

Hívők! Ki hogyan tért meg?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
civilbe ateista vagyok
2021. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy kéne értelmeznem?
2021. febr. 14. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem csinálok vitát ebből, minden magyarázható a saját szintjén, de a legtöbb dologról nem tudjuk az igazságot, persze példázhatunk, meg mutogathatunk kutatásokat, a fele megdől a példa idővel mítosz lesz.
2021. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát egyrészt kiskoromban megkereszteltek. Aztán Anyai ágon minden rokonom hitt Istenben. Szóval az emberen van egyfajta nyomás, kicsit így is szocializálódik az ember egy olyan országban ahol ez a legfőbb vallás. Lehet hogy kicsivel arrébb születek, akkor buddhista lennék. Nyilván ha az emberrel sok rossz dolog történik és tehetetlen, akkor nem tud mit tenni, imádkozni kezd, és egy felsőbb gondviselés felé fordulunk. Van olyan történés az ember életében, amit nem tudunk mivel magyarázni, mint hogy Isten keze van benne. Ha az ember sokszor Isten felé fordul, és érzi, hogy így jobb, mint e nélkül, akkor ezen az úton marad.
2021. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretet szereztem Isten Szavából a Teremtőről, a fiáról, és a gondolatairól, szándékáról. Ez arra késztetett, hogy átadjam az életemet Istennek, és az akaratának éljek. Megkeresztelkedtem, és azóta is keresztényként élem az életemet, cselekedve, támogatva Isten akaratát.
2021. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ...Laci ***** válasza:
100%

Előadásokat hallgattam meg, módszeresen a teremtés elveiről, bűnbeesésről, Isteni gondviselésről, stb.

Rengeteg kételyem volt, mert ateista voltam de választ kaptam a kérdéseimre.


Azonban döntő volt az, ahogyan viszonyultak hozzám a szervezők. Sok szeretetet kaptam tőlük és sokat beszélgettünk a hitről, Istenről.


Máig hálás vagyok nekik az erőfeszítéseikért.

2021. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Már 12 éves koromban kijelentettem, hogy én a jóságot szolgálom, felhasználom átlag feletti kéoességeimet, hogy jót hozhak a környzetembe. 17 évesen rátaláltam a spiritualizmusra és rájöttem, hogy egész életemben ezt képviseltem. 20 évesen spirituális áttörések sorozatát éltem meg, ami után egy újabb szinten kezdtem el törekedni a tudatos istenszolgálatra.
2021. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Mik ezek a f@szságok? LoL
2021. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Reformátusnak keresztelték és konfirmáltam is. Mindig közel állt hozzám a spiritualizmus. Nem voltunk nagy templomba járok ünnepekkor mentünk csak. A bibliát olvasgattam de az életemet nem úgy éltem mint keresztény mint Jézus követője. Felnőtt koromba kíváncsiságból elmentem egy keresztényi jótékonysági koncertre és ott érintés kaptam Istentől majd elmentem abba gyülekezetbe istentiszteletre akik a jótékonysági koncertet adta és ott újra megérintett Isten kegyelme és befogadtam Jézust az életembe, élővé vált a hitem.
2021. máj. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!