Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Normálisan állandó ima??

Normálisan állandó ima??

Figyelt kérdés
Van egy hívő rokonom, akinek minden szava majdnem Ámen, Halleluja, dicsőség az Úrnak, Én is hívő vagyok de csak vasárnap foglalkozok ezzel, ő meg állandóan, imádkozik, meg mondta én is bűnös vagyok térjek meg, könyörgöm fiatal felnőtt vagyok, miért lennék bűnös? Sose egy buliba nem voltam tisztességesen élek, ebbôl is látszik a vallás nem építi az embert hanem rombolja.
2021. febr. 15. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

"Én is hívő vagyok de csak vasárnap foglalkozok ezzel"


Hm, ha hívő vagy, akkor minden pillanatban ezzel foglalkozol. Nem kell hozzá állandóan imádkozni, meg Ámenezni....

Ha még nem tudod, miért vagy bűnös, akkor a Bibliát nem olvastad és nem vagy hívő sem.

2021. febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hívő.
2021. febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Xd
2021. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlátszó ateista vagy, nem hívő...
2021. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy problémás emberke, aki valószínűleg kifelé ennyire àjtatos, belül meg küzd a vágyaival és a gondolataival.

De reméljük a legjobbat.

2021. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Olyan nincs, hogy valaki csak vasárnap hívő, tehát te egyáltalán nem vagy hívő. Ahogy ismerősöd sem az (már ha létezik), szimplán képmutató és tetteti magát, pont úgy, mint a farizeusok, akiket Jézus megfed.
2021. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Igaz, a Bibliában van egy olyan gondolat, hogy szüntelen imádkozzatok. De nem szó szerint értendő. Legyünk tudatában annak, hogy bármeddig, bármikor, bárhol szólhatunk a Teremtőhöz.

Gondolj arra, elsodort a víz. Fél óránként kiálltasz segítségért, vagy folyamatosan?

2021. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy hívő rokonom, akinek minden szava majdnem Ámen, Halleluja, dicsőség az Úrnak, Én is hívő vagyok de csak vasárnap foglalkozok ezzel, ő meg állandóan, imádkozik, meg mondta én is bűnös vagyok térjek meg, könyörgöm fiatal felnőtt vagyok, miért lennék bűnös"


Tehát soha nem hazudtál, soha, magadban sem gondoltál semmi rosszat. Akkor megvan a 2. Jézusunk!


"Sose egy buliba nem voltam tisztességesen élek, ebbôl is látszik a vallás nem építi az embert hanem rombolja."

Ha nincs kedved kereszténynek lenni, akkor azt mond, ne gyere hátulról kamuval. Mit is mondtál a bűntelenségedről?


"Én is hívő vagyok de csak vasárnap foglalkozok ezzel"

Hétfőtől szombatig hogy viszonyulsz Jézus szavaihoz?

2021. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8!


Az ujszulott is bűnösként születik, köze nincs az egésznek ahhoz, hogy adott személy tett e valamit. Eredendő bűn

2021. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!