Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők mi a véleményetek az...

Hívők mi a véleményetek az ilyen fajta hitről amit ez a facebookos Pasztor hirdet?

Figyelt kérdés
"MOST !!!! TITKOS KODOLT ,,,,A MI ATYANKTOL KULDOTT UZENETET FOGOK AT ADNI NEKTEK,,,,DE ,,,csak azok fogjak erteni,,,,akik el vannak PECSETELVE,,,AZ IGERET SZENT LELKEVEL,,,,Akik pedig nem ertik,,,azoknak ez egy jel lessz,,,hogy akar e AZ OROKKEVALO ISTEN GYERMEKE LENNI,,,,es erteni a KODOLT TITKOS UZENETET,,,,,,vagy benne marad a megvakitasban,,,, megsuketitesben,,,,a halal allapotaban,,,,ugyanis,,,,a JO ISTEN,,,e foldi letunket ; a halal allapotanak nevezi,,,(Efezusi level 2,1.5.versek ) A MINDENHATO TEREMTO JO ATYANK,,,,ugy alkotta,tervezte meg a bibliat,,,hogy az azokban leirtakban,,,van egy kulon uzenet azok szamara akik,,,,tenylegessen uj emberek,,,,egy uj faj,,,,a KRISZTUSI=FELKENT FAJ,,,,MENNYEI FAJ,,,AZ ISTEN KEPE ES HASONLATOSSAGA,,,,,Ezek a mennybol kuldott UJ emberek ,,,,rendelkeznek ; olyan Mennybol adatott szemekkel es hallo fulekkel,,,amelyekkel erzekelnek olyat,, amit fizikai testunk szemei,es fulei nem erzekelnek,,,,,,,,,,,MARK evangeliuma ; 4,11-12....; Nektek ( az uj fajnak ) ADATOTT ,hogy az Isten kiralysaganak TITKAT ertsetek,,,tudjatok,,,de a KIVUL levoknek ( meg nem tertek ) peldazatokban adatnak,( kodoltan titkos ),,,hogy ,,,,nezven ne lassanak,,,es hallvan,,,,ne halljanak,,,,hogy soha meg ne terjenek,,,,es buneik meg ne bocsatassanak,,,,Nos,,,ezek a szavak az UR SZAJABOL SZARMAZNAK,,,,,es az embereknek nagyon meg kellene fontolniuk,,,,,igaz, vagy nem igaz,,,,,Meg van irva ; I-So Korinthusi level 2, 9-10,,,,NEKUNK ( az uj faj ) kijelentette,,,,azt,,, ; amiket embernek szeme nem lathat,,,,fule nem hallhat,,,,es szive nem erzekelhet,,,,AMIT ISTEN KESZITETT AZ OT SZERETOKNEK,,,,,,AMEN,,,,12-ik vers,,,,Mi pedig nem e vilagnak szellemiseget vettuk,,,,hanem az ISTENTOL VALOT,,,,hogy megismerjuk azokat (mennyeieket ) amiket ISTEN ajandekozott nekunk,,, DOBBENETES,,,,de az van meg irva,,,hogy,,,; E vilag istenenek ( a satan ),,,az a legfobb munkaja,,,,gonoszsaga,hogy csak a fizikai szemmel es fullel tudjunk erzekelni,,,,mig a szellemi szemunket es fulunket ugy tartja vaksagban es suketsegben,,,,hogy meggyozi az embert arrol,hogy nincs Isten,,,,vagy elegseges ha elhiszed van Isten,,,,de nem kotsz vele szovetseget a megvalto altal,,,,mert tudja ; ha szovetseges viszonyba lepsz a megvalto altal az OROKKEVALO MI ATYANKKAL,,,,,AKKOR MEGNYILLIK A SZELLEMI SZEMED ES FULED,,,,ES ERZEKELNI FOGJA A SZIVED A MENNYET,,,,HALLANI FOGOD ISTENT,,,,BELE LATSZ A MENNYBE,,,,,ES AT ERZED AZ ATYA ES AZ UR SZERETETET,,,,,TUDOD,,,TUDATOSAN,HOGY A MENNY VALOSAGOS,,,,,E foldi elet mar szegenyes es semmit mondo lessz szamodra,,,,,mar nem itt keresed a boldogulasodat,,,,tudod, hogy az itteni eleted csak egy at utazas,,,,a valosagosba a gyonyoruseg helyere,,,mar imaidban beszelgetsz az atyaval,,,,es tudod mi a teendod itt a foldon,,,,MAR NEM A LATHATOKRA TEKINTESZ,,,,HANEM A NEM LATHATOKRA,,,,,AZ ODAFELVALOKRA KONCENTRALSZ,,,,ES TUDOD SOHA OROKKE MEG NEM HALSZ,,,,CSAK RUHAT CSERELSZ,,,,E TESTI RUHADAT LEVESZED ES FELVESZED A DICSOSEGESET,,,,Ugye akarod,,,,,ugye nem irital amit mondok,,,,ugye erzed a szivedben ; ez kell nekem,,,,,igen testvereim,,,,akik uj teremtesek,,,,azoknak vagy van a szivukben vissza terni az ATYAI HAZBA,,,,KEREM A MI ATYANKAT,,,,HOGY MINDNYAJUNK SZIVET TOLTSE BE HITTEL,,,,REMENYSEGGEL ,,,,SZERETETTEL,,,,HOGY LATHASSUNK ES HALLHASSUNK,,,,,,,MERT IDAIG VAK VOLTAM ES SUKET DE MOST LATOM A LATHATATLANT,,,,ES HALLOM HALLHATATLANT,,,,,MERT CSAK AKKOR TAPASZTALJUK MEG A JO ISTEN VALOSAGAT,,,,ES KIRALYSAGAT,,,,AMEN,, "
2021. febr. 18. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas Tévedés.
2021. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ez olyan, mint az a South Park rész amikor a gyerekek építenek egy templomot hulladékokból és Cartman ugrál, mint Németh Sanyi, hogy "most fogtam üzenetet az Úrtól! Azt üzeni, hogy mindenki dobjon bele ebbe a dobozba 5 dollárt!"
2021. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nevetséges, egy sértés a hívő embereknek.
2021. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hívő vagyok, nekem nem sértés. A stílusa érdekes, de biblikus amit ír.
2021. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, csak nem tudom senkinek elmondani, mert nem ilyenek vesznek körül. Most az utóbbi 2 évben nagyon erős ez az érzékem és tényleg nem lelem boldogságom a földi életben. Valami nem stimmol itt. De viszont még nem hallok semmit a mennyből és Isten hangját sem, de lehet később lesz valami.
2021. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!