Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok az ilyen "fullex...

Mit gondoltok az ilyen "fullextrás" templomokról, amik Amerikában népszerűek?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy a templom egy egész komplexum ami tartalmaz egy stadion méretű imaházat a legújabb kivetítőkkel, diszkófényekkel, és hangrendszerekkel, egy plázát vagy 100 bolttal, egy burgeres gyorséttermet, és egy kalandparkot gyerekeknek csúszdákkal és ordító robotdínókkal.


Így a helyi gyülekezet tagjai lényegében a templomban tölthetik az összes szabadidejüket.



2021. febr. 18. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még sose láttam ilyet.
2021. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2021. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a karizmatikus mozgalmakra jellemző az ilyesmi. Semmi szakralitás nincs az ilyen helyekben, templomnak nevezni erős önuralom a részemről.
2021. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Templom? :O

Ezek nem a helyi hitgyüli-csarnokok?

Amúgy menjen, aki akar.. Nekem ez az sugallja, hogy a vallás csak egy a többi szórakozási forma (burgeres, kalandpark, pláza) között. Mások az igényeim.

2021. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
majd linkelj már egy ilyet
2021. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lattam ilyet, de nagyon jol hangzik. Remelem , egyszer nalunk is divat lesz az ilyesmi😇
2021. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vicc...
2021. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!