Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki volt Merburgi Konrád?

Ki volt Merburgi Konrád?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de egy ilyen nevűt találtam edgár:

[link]

2021. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Magyarra fordítva erről olvastam egy egész este.


[link]

2021. febr. 20. 11:38
 3/27 anonim ***** válasza:
Igen kellemes estéd lehetett edgár. De azért egy fokkal hitelesebb az, amit én linkeltem, hiszen nem egy sci-fi/fantasy oldal leírása, mint a tiéd.
2021. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Amit te linkeltél azért hitelesebb mert azok mar akkor éltek,és közülük is mar Kondrad egy párat elégetett.Igazi hőstett volt.
2021. febr. 20. 11:48
 5/27 anonim ***** válasza:
Nem értelek edgár, én egy wikipédia cikket linkeltem, ahol számos tudományos forrásra hivatkoznak, te egy fantasy oldal egy írását linkelted.
2021. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"Nem érted"Drága barátom ezt terelésnek nevezik.De úgy sem neked írtam hanem ez oldalnak,te "úgyse érted".

Szeretsz törölni töröltetni"remélem ezt érted".

Élvezem a kerékkötéseidet.

2021. febr. 20. 12:13
 7/27 anonim ***** válasza:

Várj, itt találtam róla egy jó írást:

[link]

2021. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Marburg Kondrad inkvizicios gyilkos tevékenységét összehasonlitod a Jézus szavaival,amit a Jt.tesznek az "evangélium hirdetéssel".


Maté.28:19."Menjetek hat, tegyetek tanitvánnyá minden nemzetből embereket, kereszteljétek meg őket az Atyának,a Fiúnak és a szent szellemnek nevében"


Na a Tanúk ezt teszik a Linkeden,a Jézus parancsát.


A barátód Kondrad ezt tette vagy szervezte a gyilkosságot és emberek ezreit ölette meg?

A kettő közül melyik választotta Jézus parancsát?

Melyik krisztusi keresztény?


Melyik névleges keresztény(álkeresztény)Sátán katonája,csakis aki gyilkolt és gyilkoltatott.

2021. febr. 20. 15:05
 9/27 anonim ***** válasza:
Gondolom te edgár.
2021. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ezt a linket kellet volna feltedd.


[link]

2021. febr. 20. 16:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!