Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszáj járni akkor is a...

Muszáj járni akkor is a gyülekezetbe, ha ott nem fogadtak be és többször is megszóltak már és kibeszéltek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 10:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
Mivel szóltak meg?
2021. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Például hogy nem szolgáltam feltűnően, amit mindenki látott, és el lettem könyvelve olyannak, aki nem csinál semmit. Vagy volt olyan élethelyzetünk, amikor anyagi segítségre szorultunk és hogy biztos azért járunk oda, mert pénzt kapunk. De sok ilyen volt és egyre megalázóbb lett az egész. Hozzám nemigen szólt senki, ha beszélgetni akartam valakivel, akkor szó szerint sorba kellett álljak és várni, míg befejezi a másik emberrel a beszélgetést és csak utána tudtam bárkihez hozzászólni.

Vagy mikor leszólták a fiam, mert ő beteg és nem viselkedett megfelelően. Sok sebem van és eljöttem. A kutya sem keres... De állítólag nem szabadott volna eljönnöm.

2021. febr. 28. 11:13
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Milyen gyülekezet? HGY???
2021. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem, nem az. Történelmi.
2021. febr. 28. 11:13
 5/34 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy most olyan állapotban vagyok, hogy már nem merek sehova sem elmenni, mert félek attól, hogy ott is ugyanezt fogom átélni, hogy értéktelen vagyok és mindenki lábtörlője.
2021. febr. 28. 11:15
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne muszáj? Keress olyan helyet, ahol megtalálod a helyed!
2021. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
11%
Az a gyanúm, hogy a probléma a te fejedben van...
2021. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Van egy nő a gyülekezetben, aki - mint kiderült - a környék többi gyülekezetével is ápol kapcsolatot. Ő például egyszer előadta, hogy nem is érti, hogy miért engednek be olyan embert a gyülekezetbe, aki nem szűzen ment férjhez. Vagy volt, hogy szerinte nem megfelelően viselkedtem és kirakott a Facebook csoportból, mert szerinte nekem nincs ott helyem. És rettegek, hogy bárhová mennék, ott is alámásna. Egyszerűen félek.
2021. febr. 28. 11:20
 9/34 A kérdező kommentje:
Az én fejemben? Miért? Voltál már ugyanebben a helyzetben? Hogy oldottad meg? Ha viszont nem, akkor miért szólsz meg?
2021. febr. 28. 11:21
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

A többiek mi szolgáltak, amit te nem?

Miről szoktak és szoktatok beszélgetni?

Ki szervezi az összejövetelt?

Mit csinált a fiad? Mindig ő a téma?

2021. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!