Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek a világ hazudik...

Szerintetek a világ hazudik nekünk mint a bibliai kígyó?

Figyelt kérdés

Nagyon hasonlít egy rész a Bibliából és most a COVID-19 miatt az oltások kapcsán, pl. amit a tudós orvosok mondanak. Nem akarom a nevüket leírni, mindenki ismeri őket.

"És monda a kígyó az asszonynak: Bizony nem haltok meg"


És van olyan, akit beoltottak mégis meghaltak...



2021. márc. 14. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"És van olyan, akit beoltottak mégis meghaltak..."

Olyan is van, aki gyakorizott, és meghalt. Jól sejtem hogy a logikád alapján akkor nem fogod többet használni az oldalt?

2021. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
48%

meghalhat covi miatt is, meg mas miatt is


itt mar lenyegtelen a hazugsag, az csak "szorakozas" az embereknek,

helyette mit lehetne, kellene tenni?

2021. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Én szerintem igazad van, a világ hazudik nekünk, mert a világ a bibliai kígyó szolgálatában van. De a Covid járványak és a Teremtés könyvében levő "Bizony nem haltok meg" mondatnak szerintem csak részben van köze egymáshoz. A Teremtés könyvében Isten megmondta Ádámnak és Évának, hogy mit ne tegyenek, mert meghalnak. A Covid elleni védekezés szabályait nem Isten mondta ki, hanem az egyes államok kormányai. Sokan meghalnak olyanok is a vírusfertőzésben, akik 100%-ig betartották a szabályokat és törvényeket. Míg Ádám és Éva 100%, hogy nem halt volna meg, ha nem esznek a jó és rossz tudásának fájáról.

A vakcinában bízni sem egy biztos pont, bármennyire is mondják, hogy abban bízz, az sem 100%-os. Továbbá, ha Isten nem engedi meg, hogy a járványnak vége legyen, akkor hiába erőlködnek az emberek, és hiába találnak ki akármit, vakcinákat is beleértve, nem lesz vége. Persze nem tudhatom, hogy Isten mit akar, lehet, hogy megengedi, hogy hamarosan vége legyen a járványnak.

Ennek ellenére én is be fogom magam oltatni, és betartom a kormány rendeleteit, mert úgy gondolom, hogy ezeket a lehetőségeket is Isten adta a védekezésre, és fel tudja használni a javamra, de a bizalmamat nem emberekbe vagy emberi találmányokba vetem. Én Istenben bízom, hogy megvéd a vírustól. A kormányok nem mindenhatóak, a vakcinák nem mindenhatóak, Isten mindenható.

Éppen ez a kígyó egyik hazugsága a járvánnyal kapcsolatban: Hogy hagyd ki Istent az életedből és a számításaidból, bízz bármiben, akiben vagy amiben akarsz, csak ne benne. Vegyél igénybe bárkit vagy bármit a saját védelmedre, csak ne Istent hívd segítségül, mert a Sátán tudja, hogy Isten 100%-os védelmet tud adni a Covid ellen is.

üdv Stefán

2021. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt, mindenki meg fog halni aki beoltatta magát. És azok is, akik nem. A világ már csak ilyen...
2021. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod mondani a kérdéssel, hogy szerinted a világ tudósai átvernek mindenkit, hogy a vakcina ér valamit a virussal szemben, akkor nagyon finoman fogalmazok megigérem, neked lelki gondozásra lenne szükséged.
2021. márc. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, én olyan vagyok mint Chandler a Jóbarátokból ;))
2021. márc. 15. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én szerintem igazad van, a világ hazudik nekünk, mert a világ a bibliai kígyó szolgálatában van."


- ön elmebeteg?

2021. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!