Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő keresztény testvéreim,...

Hívő keresztény testvéreim, hogyan döntitek el azt, hogy kivel házasodjatok össze, szex nélkül?

Figyelt kérdés

Meg kell vallanom, elég sokat paráználkodtam az utóbbi időkben és nagyon sokat tapasztaltam..

Most legutóbbi alkalommal megkedveltem egy lányt, nagyon. De, nagyon.


És sajnos nagyon rossz vele a szexuális kapcsolatom. Egyszerűen nem izgulok fel rá, pedig eddig a legnormálisabb, legszerethetőbb lány életemben...


És konkrétan nem áll fel rá a péniszem...

És annyira megértő lányról van szó, hogy még ettől is el tud tekinteni, csak megölel és szeret engem, noha nem tudom kielégíteni őt...


Emiatt most nagyon elgondolkoztam...


Házasság előtti szex nélkül hogy lehet eldönteni azt, hogy mégis ki lehet a legmegfelelőbb társ az élethez!?


2021. máj. 9. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Vsz. több időt fogsz leélni vele szex nélkül, mint szexelve. Vagyis nem ez az első szempont. A lelki-szellemi összhang sokkal fontosabb.

Ilyen amit írsz, 2 esetben lehetséges

1. meleg vagy

2. idétlen kamukérdés gyártó vagy


A 2. rosszabb.

2021. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1# Szerintem kettő. Vasárnap van, másra nem futja nekik. Holnap iskola, majd addig csönd lesz.
2021. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés... De azért köszönöm az eddigi válaszokat, segítségeket, habár keresztény testvéreimtől eddig se kaptam életem során túl sok támogatást utálat és megítélés nélkül...
2021. máj. 9. 12:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik, hogy kamu, és az is, hogy mi a célod vele...
2021. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mégis mi lenne a célom?!

Kamu vagy te

2021. máj. 9. 12:13
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerelem/szex témakörben több segítséget kapok mint itt.


Itt mintha szűz kisgyerekekkel beszélgetnék

2021. máj. 9. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Kamu vagy.
2021. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Te képmutató vagy, nem keresztény hívő. Paráználkodsz meg ilyenek, hogy lennél már erkölcsös ember? Undorító féreg.
2021. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Fúj,a pokolban fogsz elégni,mert szexelni akartál házasság előtt,perverz gondolataid vannak,és meleg is vagy.
2021. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es igen, kb most mindent megkaptam szegény fejemre 😅🤣


Közben lehet nagyobb problémával küszködök mint ami nekik valaha is lesz

2021. máj. 9. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!