Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A mai előforduló csodák és...

A mai előforduló csodák és jelenések, látomások mind Sátáni eredetű az apostolok haláluk óta? Csodák nem léteznek?

Figyelt kérdés
Sátán>halálközeli élmények, látomások, Mária jelenések, rák gyógyítás csoda, és a többi. Erre mi a bizonyíték? Főleg, hogy a Mária jelenéseknél olyan csodák volt amiben megmutatta a Mennyt és a Poklot, csodák is történtek... Ha Mária megjelenne a család tagoknak akkor biztosan megtérne Jézushoz. Mária jelenések csak bizonyságot adna, hogy a Biblia igaz... ( Nem mindenki tapasztalta meg )
2021. jún. 27. 00:13
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
15%
Igen Satan kuldi Mariat egy nagy zsakkal
2021. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy téged is féltroll tesóm :p
2021. jún. 27. 00:19
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Ma lattam egy csodalatos lanyt - szerintem nem volt satani eredetu - inkabb erotikusnak tunt :)
2021. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Egy része Istentől egy része pedig a gonosztól van. Ahogy Isten szórja a búzát az ellenség szórja a konkolyt. isten meg ígérte hogy az utolsó napokban a harag napja előtt kiönti az ő lelkét és lányaitok, ifjak vének (akárki) álmokat és látomasokat kapnak tőle. Jézus pedig arra figyelmeztet hogy az utolsó napokban a hamis próféták is megszaporodnak. Aki egy kicsit foglalkozik a témával láthatja hogy az utóbbi évtizedben ezek a jelenségek megszaporodtak.
2021. jún. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak Isten tudja hogy mindegyik csoda Sátáni eredetű- e vagy van rendes csoda is, úgy értem isteni. Istenkáromlás lenne minden Mária jelenséget az ördög művének tulajdonítani de biztos vannak olyanok is. Ezt Isten tudja, ember nem.
2021. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"apostolok haláluk óta" - Én csak el szeretném kérni az igét, ha tudod, hogy hol van megírva. Köszönöm!
2021. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!