Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha megéljük a csak házasság...

Ha megéljük a csak házasság utáni szexet, akkor házasság előtt csókolózni lehet, vagy azt se?

Figyelt kérdés
Olvastam olyan párról, akik még meg sem ölelték egymást esküvő előtt.
2021. júl. 1. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani, hogy itt ismerniük kell saját magukat azoknak, akik udvarolnak, vagy akiknek udvarolnak.

Az óvatosság, és az Istenhez fűződő kapcsolat, szeretet, nem keresi szándékosan azt a lehetőséget, hogy érzelmeket korbácsoljon fel.

Engem is megcsókolt a házasság előtt a férjem, mikor néha találkoztunk. De nem folytunk bele annyira, hogy próbára tegyük saját magunkat, és Istent sem akartuk magunk ellen fordítani.

Akik szeretik Isten törvényeit, azok igyekeznek mértékkel lenni mindenben.

Ez olyan mint az alkoholistának az alkohol.

Ha tudja, hogy nincs mérték nála, akkor nem iszik egy kortyot sem.

2021. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet az előtt csókolózni
2021. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező tanácsolok neked valamit: Higyj az Istenben a Mennyei Atyában meg Egyszülött Fiában az Úr megváltó Jézus Krisztusban s szentlélekben, legyél jó ember : szeresd a másikat, tiszteld legyél kedves, segitőkész! De a szexuális életed ne tárd fel senki elött, ha házas vagy légy hüséges vagy ha párkapcsolatban élsz, de ha nem akkor szexelj akivel akarsz de csak olyannak aki független. Lényeg ne drogozz, mértékkel igyál légy jó ember de a szext bizd magadra
2021. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!