Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Választhatok két bérmanevet...

Választhatok két bérmanevet ha két szenthez kötődöm? Honnan vegyek bérmaszülőt ha nincs?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, csak egyet lehet de inkább kérdezz meg róla egy atyát. Jobban utánuk is olvashatsz, több életükről szóló írás nyomán tánha könnyebb lesz választanod közülük.

Bérmaszülő meg nem olyan kötött, példának okáért, nekem ismerősöm egyetemi évfolyamtársát kérte meg, hogy legyen a bérmakeresztanyja.

2021. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak egy bérmanév lehet, de tényleg jobb utánakérdezni.


De amúgy mintha nekem úgy rémlene, hogy bérmaszülő nélkül is lehet bérmálkozni. Szerintem!! Lehet, hogy nem. De ha nincs bérmaszülőd, akkor is az atyját megkérdezed, hogy ilyenkor mi a teendő, biztos segít kitalálni valamit.

2021. júl. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bérma neved egy lehet, de lehet bérma szülő nélkül is bérmálkozni.

Sőt, mi a legjob barátnőmmel felnőttkémt együtt bérmálkoztunk, és azt mondták, hogy aki a sorban előbb van, az a másiknak már lehet a bérma szülője.

2021. júl. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!