Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Adam es Eva volt a ket...

Ha Adam es Eva volt a ket ember a Foldon akit isten teremtett akkor az o gyerekeik egymassal kozosultek? Lol

Figyelt kérdés
Hogy nem vagyunk verfertozottek mind?

2021. júl. 27. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
0%

a tényleges válasz itt az hogy nem volt nekik vérfertőzés mivel nem voltak rokonok nem voltak közös felmenők ezért a vérük tiszta volt mellesleg nem két gyermekük volt lol nem is tudtak volna szaporodni! ":DDD

nem igazából leírnak valami 60+ gyermeket!

és küldjön már valaki egy linket hogy hol mondja ezt a pápa hogy nincs ádám és éva! nem mellesleg volt egy kutatás abban vissza tudják vezetni az összes ma élő ember dns-ét egyetlen egy nőre! persze férfira teljesen más idő pont van de létezik éva a ma élő összes ember anyja!

azt meg nem írja a biblia hogy isten utána nem teremtett más embereket! egyszóval nem is állítja de nem is tagadja!


és tyúk és tojás jó hogy ezen a szinten vagytok! elspdleges szerves anyagok cukrok basszus! abból fejlődött ki a nővény világ majd az állat világ az első élőlény baktérium volt! nem kellett hozzá tojás! nem mellékesen a tojás amiből ki kell a fióka már meg van termékenyítve ti majmok -_-" ":D szóval kell hozzá 1 hím és 1 nőstény! ja csak szolok a tojás az petesejt valójában!!! egy szóval mindenképp szükséges hozzá a nőstény!!!

előtte mivel szaporodtak?

remélem tudjátok hogy léteznek kromoszomák valamint x és y !!! az y az egy mutáció terméke és így jöttek létre a hímek! egyszóval ha válaszolni kellene a kérdésre akkor előbb volt a tyúk!!! az ő felmenője egy olyan élőlénynek kellett lennie ami nem tojással szaporodik!!! evolució és mutáció észkombájnok!!!

2021. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
88%

"a vérük tiszta volt"

Magyarul: a kromoszómáik hibátlanok voltak.

Így meg mi fertőzzön?

Csak az a gond, hogy a régészet nem ezt mondja.


"volt egy kutatás abban vissza tudják vezetni az összes ma élő ember dns-ét egyetlen egy nőre! persze férfira teljesen más idő pont van de létezik éva a ma élő összes ember anyja!"

Tehát akkor, ha nem együtt éltek, nem is egy időben, akkor hogyan lehetnek ők az ősszülők?

Ez egy kicsit sem zavar téged?


Ezen kívül a mai emberek az ősanyától 𝐂𝐒𝐀𝐊 a mitokondriumokat örökölték!

Minden mást a többi, akkor élő nőktől!

Ugyanígy az ősapától a fiúk 𝐂𝐒𝐀𝐊 az Y kromoszómát, semmi mást!


Még egy dolog: mivel az ősanya már kb. 150000 évvel ezelőtt élt, ezért ő még nem volt ember.

Előember volt. Eléggé hasonlított már a mai emberre, de még nem volt az.


"azt meg nem írja a biblia hogy isten utána nem teremtett más embereket!"

Azért ez elég fontos dolog lenne, nem?

Ennél sokkal kisebb dolgokat is leírtak.

2021. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
24%

42 nem zavar hogy nem éltek együtt mivel az adam és eva eléggé nehezen állná meg a helyét a valóságban én csak azt mondtam hogy viszont lehetséges és van is 1 közös ős amiből a mai emberiség áll az már lényegtelen hogy ő előttük mi volt de

Viszont tudományosan az hogy csak adam és eva volt elotte semmi az nehezen állja meg a helyet de cska szólok az egyház is elismerte az evoluciot!

És lehet te nem értetted meg én csak Éváról beszéltem! És külön hozzá tettem hogy volt adam is de ő kesobb! Ami Azt jelenti hogy ezaz eva inkabb lilith 😂😅 több férfitól is teherbe esett emiatt is van az hogy az adam csak kesobb jelent meg


Az hogy ember volt vagy előember avagy homo sapien sapiens vagy csak homo erectus vagy más az lényegtelen !

És igen de ne feledd a biblia egyrészt egy politikai erő volt!

2021. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
79%

Azt akartam mondani, hogy 𝐍𝐄𝐌 𝐕𝐎𝐋𝐓 első ember.

Első előember se volt.

Az emberiség néhány millió éve vált el a majmoktól Afrikában.

Ez fél millió évig tartott.

Fél millió év alatt szerinted mikor volt az első olyan lény, ami már nem majom?

Arról nem is beszélve, hogy ugyan már elváltak - de később, amikor ismét tudtak találkozni, még legalább 6 különböző alkalommal visszakereszteződtek egymással.

Fajok szétválásánál ilyen lehetséges: ÁLTALÁBAN már nem tudnak szaporodni egymással - de néhány esetben azért még összejöhet.


Tehát akkor: 𝐇𝐎𝐋 van itt az első ember?

Ja, és ez ráadásul olyan 1...másfél millió évvel ezelőtt volt.

Az általad említett ősanya 150000 évvel ezelőtt élt.


Mondok neked egy érdekeset: 𝐌𝐀 𝐈𝐒 él köztünk egy ilyen Ádám és egy Éva is, akitől majd a teljes eljövendő emberiség mitokondriuma és Y kromoszómája származni fog.

Hogy kik ők, és mikor lesz belőlük ősszülő, azt még nem tudjuk, az majd csak a jövőben dől el.

2021. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
0%

juj de nem érted vagy csak nem akarod? ne legyél sötét! konkrétan amit te utoljára elmondtál vagy el akartál én azt szapulom neked már 3 válaszban!!!

és fajok között??? ne kérlek ne! a mai homo sapiens sapiens legalább 3 emberszerű fajt tartalmaz magában!

homo erectus

homo sapien

neandervölgyi

a fajon kívüli szaporodás egyértelmű (jó persze a főfaj még mindig ugyan az mert főemlős azon belül is emberféle és emberi de már csimpánzal nem tudunk hiába 99% közös dns! ) de a mai homo sapiens sapiens az több ember fajból jött létre!

meg nem kell veszettül bizonygatnod te valami keresztény ellenes vagy öcskös? menj ki "iszlámiába" felakasztanak ha kérdőre mered vonni a vallást! -_-

és pontosítok nem afrikában hanem észak afrika és a közel keleti régió közt! ez nagyon fontos mert ez mutatja hogy a "fehér" ember az első nem pedig a fekete ami már megy az usában...! :/ de az sem igazán fehér volt hanem ez a barnított! minden más utána alakult ki a környezeti hatások miatt

de sőt tovább megyek az emberré válás úgy alakult ki miközben vándoroltak ezért is észak afrika és közel kelet! emiatt az ember szinte egyszerre jött létre majdnem mindenhol!

a szavakat már csak ki akarod valahogy csavarni "első ember" asszem le írtam hogy előtte is volt de az már nem számít mert ő a közös ős és én nem is írtam ha jól emlékszem hogy első ember ezt csak te írtad nem? ....

2021. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
90%

Ja: csak te konkrétan azt írtad, hogy az egész mai emberiség egyetlen nőtől származott.

Ami nem igaz. Nagyon nem igaz.

2021. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
0%

"Az emberiség néhány millió éve vált el a majmoktól Afrikában."


És szerinted először egy egyed vált el vagy csoportosan rádöbbentek, hogy mások mint a majmok és többen váltak el.

2021. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
47-es! Ha valit nem ertesz inkabb kerdezz ra, ahelyett hogy ilyen baromsagodat irsz
2021. júl. 31. 14:03
 49/64 A kérdező kommentje:
Baromsagokat
2021. júl. 31. 14:03
 50/64 anonim ***** válasza:
Miért baromság? A tyúk volt előbb vagy a tojás?
2021. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!