Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szolnátok hozzá ha a...

Mit szolnátok hozzá ha a Szentatya visszaállítaná az írolszági Magdolna otthonokat?

Figyelt kérdés
Én örülnék neki. A sok homokost, leányanyát, azokat akik nem egészen hisznek Istenben hanem félreértelmezik a Bibliát meg más bűnösöket is lehetne oda tenni. A Kedvesnővérek felügyelnének rájuk meg volna férfi csoport ahol a Szerzetesek. Itt dolgoznának és addig maradnának míg meg nem bánják a büneiket vagy volna oenitencia ameddig maradniuk kell. Így volna visszatartó ereje a bűnnek. Én református létemre kezét csókolnèk a Váradi katolikus püspöknek ha megcsinálják a Magdolna házakat és ahogy tudom támogatnàmimádsággal.es pénzzel.a működésűket. Avval nem kell törődni hogy vannak az emberekkel mert vezekelni lennének ott. Láttam.a filmet és tetszik a gondolata

2021. aug. 7. 15:34
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Lehetnének ortodox vallású Magdolna otthonok is mert Romániában az a vallás dominál.
2021. aug. 7. 15:35
 2/27 szp72 ***** válasza:
66%
Az eddigi írásaid alapján a fejedben szerintem nincs teljesen minden rendben.
2021. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
én azt mondanám: a fenébe, épp ez hiányzott! Na inkább iszok egy sört
2021. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondana ilyen hülyeséget és egyáltalán mi köze a pápának mindehhez?
2021. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Semmi szukseg rajuk, miutan egy gyermeket egyedul nevelo not ma mar nem kozosit ki a tarsadalom, es altalaban el tudja tartani magat + a gyermeket.


Vagy mit szolnal, Aurelia, ha teged betennenek egy ilyenbe amiatt, mert torvenyellenesen hatranyosan megkulonbozteted a melegeket es a leanyanyakat? Ameddig ok gondoljak. Es nem erdekes, hogy bannak veled, hiszen vezekelni vagy ott.


Magdalena hazak ma is vannak vilagszerte, raszorulo fiatal anyaknak nyujtanak menedeket.

Ami az akkori irorszagi mosodakban folyt, az buncselekmeny volt, amelyet a brutalis es hideg emberi gonoszsag elrettento peldajakent tartanak szamon.


Nem ez az elso eset, hogy torvenybeutkozo dolgokat propagalsz itt a gyakorin.

2021. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

"azokat akik nem egészen hisznek Istenben hanem félreértelmezik a Bibliát [...] is lehetne oda tenni. "


még ez is

2021. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne a prostituáltakkal?
2021. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Azok is odakerülnenek. Ez a Feri pápa túl jó és nem fogja engedélyezni de hátha lesz helyette egy szigorúbb pápa aki igen. Én reformatusként kezét csókolnèk a katolikus püspöknek ha ilyen házak volnának, volna akiket bejelentsék hogy tegyék oda
2021. aug. 7. 20:37
 9/27 A kérdező kommentje:
A neoprotik is odavalok mert nem rendes keresztények. Az Egyedüli Igaz Vallás a Református, a katolikus meg az ortodox elmegy mellette mert túl sokan vannak. Ennyi.
2021. aug. 7. 20:38
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Te elmebeteg vagy. Vagy csak egy rohadék kis genyó troll, akinek nincs élete és itt szórakozik.
2021. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!