Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan jött az a kultusz,...

Honnan jött az a kultusz, hogy a jó emberek a Mennybe kerülnek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 11:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocsi nem vágtam,hogy a tanúknak akartál alákérdezni...
2021. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Istenem...ez a legújabb?! Felkérdezik egymást?!? 😔
2021. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Gyakori kérdések. =)
2021. aug. 8. 18:57
 14/16 KZitus ***** válasza:

#8


"Te miért nem káromkodsz az emberekhez? Vagy miért nem vagy erőszakos? :)" - Korábban én is tettem hasonlókat. De tanultam Krisztusról, Krisztustól, és lassan rájöttem, mennyivel jobb az élet, ha inkább a krisztusi mintát követem. Jobb azokkal a tulajdonságokkal élni, amelyek eredetileg az isteni tulajdonságokat tükrözi vissza. Olykor kár is ér ezért, mert ha Istennek tetsző tulajdonságokat mutatok az emberek felé, vagy nem tolerálják, vagy vissza élnek vele, vagy nem értik, vagy azt mondják így nem lehet élni :-) Mert inkább valóban az a jellemző, amiről írtál.

Jobb minőségű életet élek, és nem tud ennek a világnak a gonoszsága "kihozni a sodromból", hiszen majd 2 ezer éve Pál apostol a 2Timóteusz 3:1-5-ben leírta, sajnos ez fogja jellemezni a mai kor emberét. Tehát amikor itt olvasom, látom ezeket a dolgokat beteljesedni, csak még inkább megerősíti az Istenbe vetett hitemet.

„Erőtök abban mutatkozik meg, hogy nyugodtak maradtok, és bíztok bennem” (Ézsaiás 30:15

2021. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, nekem is (interneten kívül) jobb irányba halad az életem, és jól érzem magamat mióta beengedtem Krisztust a lelkembe, testembe. Igaz, hogy van néhány bűn ami az agy börtönömben van, de ez olyan, mint a dohányzás. Alig lehet leszokni róla. Tehát tökéletlen majom (ahogy Darwin is mondta) vagyok, és bűnös. :)
2021. aug. 8. 21:13
 16/16 anonim ***** válasza:
A popkultúrából.
2021. aug. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!