Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Dávid csillagos medált hol...

Dávid csillagos medált hol lehetne beszerezni?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnèk egy Dávid csillagos nyakláncot magamnak, néztem interneten de nem találtam igazán olyan oldalt vagy oldalakat ahol lehetne rendelni egyet, boltokat sem nagyon ismerek akiknèl lehetne kapni, ha tudnátok segiteni egy oldal linkkèvel ahol megtudom rendelni vagy hamás nem de egy üzletlánc nevét megtudnátok adni nagyon hálás lennék! Válaszokat előre is nagyon szèpen köszönöm!

2021. aug. 10. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebay
2021. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt azért ugye tudod, hogy annak a jelképnek semmi köze Davidhoz, hanem egy okkult szimbólum, amit a Rottshcildok erőltettek az Izraeli zaszlóra.
2021. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2 Köszönöm szépen a kérdésemre leírt válaszod!
2021. aug. 11. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló már leirta, csak mivel a vallás kategóriába irtad ezért írtam amit irtam.


[link]

2021. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!