Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mamámért imádkozni kellett...

Mamámért imádkozni kellett volna egyből, vagy a mentőket hívni, vagy mindkettő egyszerre, ha kivitelezhető?Jól tettem, hogy egészségyis anyukámat hívtam?Ti mit csináltatok volna?Leírás történetről a megjegyzésben.

Figyelt kérdés
Csak hívők válaszoljanak legyenek kedvesek. Jehova tanúi ne válaszoljanak! Segített volna az ima szerintetek?Mamám azt mondta azon a napon, 3 éve, hogy rosszul van, miután átjött a másik szobából, nem tudott többet mondani, hogy mi a baj vele, mert nem jött ki hang a száján. Leült a fotelra, gyenge volt, nem tudott beszélni sem. Csak annyit tudott mondani, még, hogy meghalok.Anyu egészségügyis, őt hívtam, nem tudom jól tettem-e. Ő újraélesztőtanfolyamot is végzett.Később kiderült, hogy arra is szükség lett volna. A mentősök próbálták, de már nem tudtak rajta segíteni.Egyből a mentőket kellett volna hívnom?Őket is hívtam, de előbb anyut.Később kiderült, hogy tüdőembóliát kapott a nagymamám, valószínű abba halt meg.Szívelégtelenséget is mondtak. 75. születésnapja előtt már nagyon aluszékony volt, és a lábán is ki voltak dagadva az erek.Sokat emlegette, hogy meg fog halni, de mind azt gondoltuk a családban, hogy csak úgy mondogatja, mert az idősek ezt szokták.

2021. aug. 15. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Utólag teljesen mindegy, hogy mit kellett volna, már nem tudod megváltoztatni a múltat és az sem garantált, hogy ha máshogy cselekedtél volna, még mindig élne a nagyid. Én először a mentőket hívtam volna, mert nekik vannak megfelelő eszközeik. Az ima segíthet, de gondolj bele, ha Isten magához akarta venni, akkor így kellett lennie
2021. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenek előtt mentőt hívtam volna, aztán anyukám hogy elmondjam neki mi történt, utánna imádkoztam volna a gyógyulásáért.
2021. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Először a mentőket kell hívni.

De nem csoda ha az ember nem a megfelelően cselekszik egy ilyen rémült helyzetben.

Viszont utólag már ne emészd emiatt magad. Változtatni nem tudsz rajta.

Az, hogy felhívod anyukádat, ő felveszi a telefont, és mondja, hogy rögtön a mentőket hívd helyette, az kb. három perces késés lehet.

Ha felhívtad anyukádat, és ő nem irányított rögtön a mentőkhöz, hanem beszélt veled, akkor meg főleg ne csak magadat hibáztasd.

2021. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mentőt hív a hívő is azonnal.
2021. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben hirtelen cselekszel, úgyhogy szerintem nem baj, hogy anyukádat hívtad, legalább hívtál valakit. Ilyenkor segíteni kell, ahogy tudsz, de ha nem tudsz sokat segíteni, akkor persze, jó imádkozni.
2021. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb a mentőt/orvost kell hívni, amíg kiérnek, addig imádkozhatsz mellette, vagy vele, ha olyan állapotban van.
2021. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!