Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed erről a videóról?

Mi a véleményed erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 23. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.

Először is Jézus Isten Fia nem az emberé. Másodszor meg mikor írták hogy a város kapui 12 tanítvány neve van akkor eszembe jutott hogy láttam leírva egy idézetet a Jelenések könyvéből ahol egy asszony volt aki fiút készült szülni és korona volt a fején amin 12 csillag volt.

Izrael 12 törzsből állt, Jézusnak 12 tanítványa volt....a Jelenések én a nő Szűz Mária volt akinek a fején 12 csillagu korona volt.....nem véletlen a 12 szám.

Nekem rögtön az jut eszembe hogy nemhiába kelltisztelni Szűz Máriát meg imádkozni hozzá. De ha nem is tudsz hozzá imádkozni mert nem vagy vele megszokva de Több lent Tisztelni mint egy bűnös nőt és Elismerni hogy Az Istenszulő több mint egy szimpla nő. Csak Isten tudhatja mit jelent a 12 többszöri említése.

Meg az is felviláglik bennem a videó láttán ( bár mindig is gondoltam én hogy nem szószerinti) hogy nem a mi földünk lesz a paradicsom mint ahogy Jehova tanúi hiszik. Nagymamám református ölt és megmondta hogy Isten tűzzel pusztítja el a Földünket és az összes műhold, hold és csillag ami a föld közelében van le fog hullani. Ez új ég és föld lesz de a Mennyország mellett és nem az a föld ahol most élünk, ez elfog pusztulni. Én nem hiszem hogy odakerülnék mármint az új földre pedig jó lenne játszani a tigrisek meg az oroszlánnal mert nagyon szeretem a nagymacskákat. Azt szeretném ha minden állat szelíd lenne és nem enné egyik a másikat hanem szeretnék egymást. A kigyo játszana a macskával meg a farkas az egérrel és így tovább.

Félelmetes volt a pokol meg a pókok benne, nemhiába félek meg irtózok betegesen én a pókoktol, csótányoktól, 100 lábutól, patkánytol, skorpiótol, ráktól stb mert a csipésükön kívül érzem hogy tisztátalan állatok amik a poklot jelképezik. A pokolban lesznek olyan állatok csak nagy darabokban.

2021. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagyis Szűz Máriában nem.a bűnös nőt kell tisztelni mert sose volt bűnös. Hanem az Iszenszulot csak a telefonom elirja.
2021. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg annyit akarok mondani hogy 10 éves koromban meg 20 éves korom körül álmomban láttam az Ítélet napját. 10 éves koromban azt álmodtam hogy elkezdtek gyűlni az égen koromfekete felhők és nagyon villamlott meg dőrgött és nagyon féltem. Később az egyik villámlás után egy nagy fényesség kezdett

jönni és nagyon féltem meg abban az időben gunyolodtam is Istennel

20 éves koromban is fekete felhőket láttam jönni, meg villamlott és dőrgött, akkor is féltem és a fekete felhők mögött látszott hogy tűz fog jönni ami elpusztítja a Földet. Le akartam térdelni annyira féltem, talán le is térdeltem de azon gondolkoztam hogy a kutyáma meg kéne keressem és az ölembe vegyem és akármi jön megvédjem mert szegény félt a vihartol. De nem tudtam felállni és nem is attól féltem hogy a pokolra kerülök csak a kutyámat feltettem vele mi lesz de nem tudtam felállni és felébredtem

2021. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Először is Jézus Isten Fia nem az emberé."

Aurelia csak egy megjegyzés. Az Emberfia Jézus egyik címe. Dániel könyvére való utalás. Jézus a legtöbbször Emberfiának nevezi magát az evangéliumokban. A videóban egy szószerinti idézet van.

2021. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Azt elfelejtettem leírni, hogy mi a véleményem a videóról.


Hát, hogy finoman fogalmazzak, szerintem egy elég igénytelen kivitelezésű munka. Ráadásul elég földhözragadtan ábrázolja a dolgokat, de ha valakinek ez hasznos, akkor nincs ellene kifogásom. Alapvetően én nem használnám, nem mondanám, hogy "Tessék, ezt így kell elképzelni".

2021. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!