Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azokat kérdezem akik a Bibliát...

Azokat kérdezem akik a Bibliát olvassák, sikerült valakinek a ferdehajlambol(homo,bi) kigyógyulni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
35%

Anyagot azt fog találni, mert a fanatikusok nagyon erőltetik ezt.

Csak gyógyultat nem fog találni.

2021. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
0%

"drogozas: nem minden orszagban akarjak legalissa tenni a drogokat"

Aliberálisok minden országban akarják, de nem mindenhol van liberális kormány. Majd én gondolkodom helyetted, ne fáradj


"pedofilia: buncselekmeny a liberalisok szerint is

"a munkásember esküdt ellenségük. ÉS a családosok is."

bizonyitek?"

Bizonyíték, hogy nem így van?


"Teged miben erint az, hogy az egyedulallokat nem lehet hatranyosan megkulonboztetni?"

Engem? Semmiben. Ezt hogy kapartad össze?


"En "Nyugaton" elek, 18 even alul nem szexelhetsz felnottel. Tehat egy 17 eves lany nem elhet nemi eletet egy 19 eves fiuval. De egy 16 eves lany elhet nemi eletet egy 16 eves fiuval."

Akkor bebuktad. De ne aggódj, hamarosan lehet fajtalankodni a 12 évesekkel. A nyugaton élő ismerőseim kicsit másképp mesélik a dolgokat. Te milyen "nyugaton" élsz? Albániában?


"De csak olyan modszerekkel lehet nekik ebben segiteni, amelyeknek a hatasossagara tudomanyos kriteriumoknak megfelelo bizonyitek van. Ugyanolyan bizonyitek, mint barmilyen gyogyszer vagy eljaras eseteben. Ha ilyet talalnak (még nem talaltak), akkor lehet."

Akkor jó. Tudományosan bizonyított, hogy a homoszexualitás pszichés betegség. Nem véletlen gyógyulnak meg a legtöbben. Persze ehhez akarni kell meggyógyulni

2021. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
73%

"Tudományosan bizonyított, hogy a homoszexualitás pszichés betegség."

Látod, kérdező: EZÉRT nem szabad Kreattira hallgatni.

Tudományosan bizonyított, hogy ez nem betegség. Nézz utána TUDOMÁNYOS oldalakon, ne vallási honlapon, és ne mi döntsük el ezt neked.

2021. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
8%

" Nézz utána TUDOMÁNYOS oldalakon, ne vallási honlapon, és ne mi döntsük el ezt neked."

JAh, a tudomány ezen részeit az lmbtq lobby tartja kézben. HA nem lenne igazam, nem gyógyultak volna meg a betegek. Úgyhogy mutogathatsz nekem bármilyen oldalt, a tények engem igazolnak, kiskutyám. Amíg nem volt lmbtq lobbi és az elődjei, addig a tudomány pszichés betegségnek tartotta. Aztán jöttek az aberráltak


Látom pánikban vagytok, hogy egy meleg hívő lett és meg akar gyógyulni. Ez a legnagyobb ellenség nektek. Hisztiztek is rendesen. Tényleg azt hiszed, hogy egy hívő nem rám, egy másik hívőre fog hallgatni, hanem rád, egy sátánistára? :) Kutyám, gondolkozz már, megy az neked, ha odafigyelsz!


Látod kérdező, ezért nem szabad a sátánistákra hallgatni. A mondanivalójuk tartalma nulla. Bemondják a kamut, bizonyíték soha sincsen.

2021. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
35%

Na és akkor itt jön a konteó.

Tudod, ha már arról van szó, hogy a tudomány (!) hazudik - így, egyben - meg a tudjukkik - akkor azt az embert villám sebességgel érdemes otthagyni.

Mondjuk ebben segít a %-a is. Más is látja, milyen jó válaszokat ad.

2021. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 A kérdező kommentje:

#34 Igen tudom az ördög szekerét hajtsák de ők is emberek , lehet aludnak . Regen enis torzsgyokeres ateista voltam aki szidta a keresztenyeket de ez mar megvaltozott felebredtem abbol az álombol.


Sajat boromon tapasztaltam meg hogy a Teremtő igenis létezik!!


Akik itt visszaakarnak huzni kivanom hogy ebredjenek fel az almukbol mert mar kozel az a nap !!!

2021. aug. 26. 09:28
 37/87 anonim ***** válasza:
35%

"Sajat boromon tapasztaltam meg hogy"

Az rendben is lenne.

De attól még ezek a konteók nem lesznek igazságok.

2021. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 A kérdező kommentje:
#37 Nem konteo de majd te is rajosz hamarosan
2021. aug. 26. 11:14
 39/87 uyscuti ***** válasza:

Kedves kérdező,

A 28-as kommentben írtam. Mi a véleményed? Ha van...

2021. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 A kérdező kommentje:

#39 Énis hiszek benne de van egy olyan érzésem hogy engem egy démon szállt meg mert már kb 1-2 éve próbálkozok felhagyni ezzel de visszaesek folyamatosan.


Tisztátalan lélek másnéven

2021. aug. 26. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!