Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan tudnék rendelni ingyene...

Honnan tudnék rendelni ingyenesen magyar nyelvű Bibliát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:10
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
56%
sehonnan.. könyvesboltba tudsz venni maximum 3000 forint
2010. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Angol nyelvűt tudsz rendelni ingyen még postaköltség sincs.
2010. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Szerintem írj levelet 1-2 egyháznak, indokold meg szépen a kérésed s bízva bízzál.

Esetleg ajánld fel, hogy érte mégy személyesen és persze köszönd meg.

2010. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
A Biblia a neten is fenn van több helyen is. Olvasd ott.
2010. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
google-biblia letoltese!
2010. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Jehova Tanúitól lehet kérni:D
2010. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Rendeld meg, a megjegyzéshez pedig írd be, hogy Isten fizesse meg.
2010. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk a plébánián egyszer volt ilyesmi lehetőség vagy ingyen vagy minimális áron, nem tudom, ki finanszírozta, de voltak, akik éltek a lehetőséggel.

Amúgy tényleg fent van a neten, ha nem ajándékba adnád, vagy vinnéd magaddal, hanem csak otthoni használatra kéne, az internetes változatok elegek (több fordítás is fent van).

Amúgy angol nyelvűt tudsz rendelni, nekem van, ingyé volt tényleg, postaköltség se volt, úgy voltam vele, hogy nyelvgyakorlásnak jó, hiszen tudom, miről olvasok, mert ismerem, csak más nyelven. :-)

2010. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

SZIA!


Adok neked szívesen !Küldj a privátomra egy elérhetőséget

vagy ,ha BP-i vagy személyesen is oda adhatom!

2010. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Ha a jehova tanúi által fordított és kiadott un. "új világ" fordítású Bibliát szeretnél úgy az előző hozzászóló ajánlatát fogadd el. A magam részéről - aki teológiát végzett, és tanult eredeti bibliai héber, arám és görög nyelveken - annyit azért hozzátennék, hogy ez a kiadású Biblia nem a legjobb fordítás, mivel erősen felekezeti jellegű és igencsak magyartalan kifejezéseket használ, ráadásul sok helyen nem javított az eddig ismert fordítási "hibákon" hanem még rontott is rajta. Ráadásul tele van magyarázatokkal...


Én azt tudom neked felajánlani, hogy a véleményem szerint legszebb és -hibái ellenére - legjobb magyar Bibliafordításból a károli Bibliából ajándékba adok neked egy un. "családi" méretű Bibliát, ennek könyvesbolti ára kb. 3000 Ft, természetesen új, ha pesti vagy személyesen is oda tudom adni, ha nem akkor feldobom postán, privát üzenetben írd meg a címed. Ennek a Bibliának további előnye, hogy nincsenek benne magyarázatok, csak a teljes Szentírás igazi ékes magyar nyelven! ;-)


Üdv. Péter

2010. szept. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!