Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő,és vallásos emberek.Ha...

Hívő,és vallásos emberek.Ha több év eltelte után csalódtok,de nagyon,több lakóhelyi,környező ismerősben ? Nem kicsit,hanem nagyon nagyon !?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Oké, de mi a kérdés?
2021. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Én így vagyok. Szomorú vagyok ez miatt, hogy ilyenekké váltak az emberek. De mit kellene csinálnom?
2021. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Néhány napja tudtam meg,hogy engemet,és apámat kibeszél,kitárgyal.Egy idős szomszéd néni a központ.Ahoz jár néhány ember,és kibeszélnek másokat...Tegnap előtt tudtam meg,és meg is bizonyosodtam róla,hogy ítélkezik apám,és felettem.És még rengeteg negatív tulajdonsága van,,,például nem azért megyen el más falubeli emberek temetésére,hogy tiszteletből,hanem,hogy kitárgyalják,hogy ki volt ott,és ki nem....Ki sírt ,és ki nem...Plusz ehez a nőhöz jár egy kárörvendő pasi,aki élvezi a mások fájdalmát,elkeseredését,és gyötrődését látni...Apám,és én megbíztunk ezekben az emberekben,és kiderült,hogy éveken keresztül kibeszélnek minket,és rosszindulattal.Ti,hogyan próbálnátok egy ilyen csalódáson túltenni magatokat ? Két esetet leírok. Első:Tegnap át mentem ehez az idős nénihez,és finoman beszéltem arról,hogy a nővérem nagyon ritkán jár hozzánk,és magunkra hagyott amióta az anyám meghalt...Nem értette meg,amúgy ennek az idős néninek,sosem volt gyereke,viszont volt egy abortusza...Egészséges gyermeket vetetett el.(anyám mondta még életében) A másik téma az volt,hogy a nővérem parázna,és félre lép,megcsalja a férjét.Erre meg azt reagálta,hogy az egy másik család,erre én azt mondtam,hogy a megcsalás bűn ! Ő meg gúnyosan mosolygott.Mintha a maga a gonosz mosolygott volna...
2021. okt. 13. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha te kibeszélsz másokat pl még a saját családodat is, akkor mit csodálkozol másokon? Lekurvázod a saját nővéred. Azt kapod vissza amit adsz.
2021. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Öregasszony meg el fogja vinni a lelkedet. Ő egy gonosz démon,azért mosolygott úgy!
2021. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KZitus ***** válasza:
a zsák és a foltja....
2021. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KZitus ***** válasza:
100%

Szia

Hívő emberként azt gondolom, amit Isten leíratott nekünk. „Minden ember pedig az ő maga cselekedetét vizsgálja meg, és akkor csakis önmagára nézve lesz dicsekedése és nem másra nézve” Galátzia 6:4.

Nem keresztényi az amit a néni tesz, de az sem, amit te teszel a fenti vers szerint.

2021. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!