Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikus iskolába járok de...

Katolikus iskolába járok de nem vagyok már keresztény. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő. Minden nap reggel 30 perc áhitatot végig kell hallgatni, és meg játszani a szentet. Ma ebédkor apáca állt előttem a sorban,és elkezdett beszélni nekem Jézusról. Arról meg ne is beszéljünk, hogy az osztállyal minden hónapban el kell menni szentmisére. Hittan óra egy héten kétszer van, állandóan imádkozunk stb.

Iskolaváltás évközben nem lehetséges. Mit csináljak?


2021. nov. 19. 22:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
Hat ha megkereszteltek akkor mindig kereszteny leszel 😀 az mas h ateista vagy.. miert mentel ilyen suliba? En tuti meghulyulnek a szentfazekaktol. Lepj le 😀
2021. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
61%
És akkor miért veszed el a helyet mások elől? Íratkozz át egy bipsi vagy turbános suliba!
2021. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Én is kibírtam ateistaként az álltalánost, sőtt utána piarista gimibe jelentkezdtem magamtól.

De ahogy látom, nállatok apácák tanítanak, akiknek eléggé beszűkültek a társalgási témaik, és eröltetik a dolgot. Jelentkez át másik suliba, nem hiszem hogy ezt nem lehet megoldani.

2021. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Lassan megint itt a távoktatás, gondolom az kibírhatóbb, addig húzd ki.
2021. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, mit vagytok ugy oda... Nekem pap az egyik rokonom, de nemelyik nem-pap pasit lekorozne vaganysagban, humorban, sot velunk azt is megosztotta, hogy rohadtul utalja a ciganyokat. A papok es apacak is emberek... szoval ketlem, hogy az ottani apacak masok volnanak, de nyilvan a tanulok elott maskepp kell viselkedniuk. Bird mar ki azt a par evet, nem halsz bele.
2021. nov. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
Januártól másik félév jön. Karácsonyi vakáció után nem lehet átmenni másfele? Addig meg kibírod, esetleg pár napot a szülő igazol vagy az orvossal.egy egy hétre kiiratod magad. De ha a vallásos katolikus akkor neked ezek nem kellene szokatlanok legyenek.
2021. nov. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy iskolaváltás év közben nem lehetséges?
2021. nov. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%

Megértem, gondolom szüleid erőltetik....


Nem nagyon tudsz mit tenni, max ha kirúgatod magad, bár ha a szüleid mélyen valláskárosultak még rosszabb helyre is betehetnek...

2021. nov. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

"Katolikus iskolába járok de nem vagyok már keresztény. Mit csináljak?"

Itt az ideje megtanulni fékezni az egódat, ami mindig Isten ellen fog hajtani téged és a halálba akar vezetni. Maradj Jézusnál, jobban jársz.


Másik megoldás, hogy elmész dolgozni (bár nem írtad, hogy hány éves vagy), elköltözöl és magad irányítod az életed.


"Ma ebédkor apáca állt előttem a sorban,és elkezdett beszélni nekem Jézusról."

Látod, milyen rendes az Isten? Küldi neked a jeleket

2021. nov. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%

Biztos, hogy nem lehet evkozben atmenni mashova?


Hany eves vagy?


Eletkori sajatossag, hogy az ember annyira ingerlekeny, hogy nem bir ki napi 30 percet, illetve havi egy miset. Biztos, hogy nem vagy egyedul azzal, hogy (mar) nem hiszel. Menj el mas iskolaba, es lehet, hogy sokkal jobb lesz. De az is lehet, hogy ott meg mas fog idegesiteni, amig ki nem novod ezt az idoszakot.

2021. nov. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!