Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Greck Vivien sok videóban...

Greck Vivien sok videóban beszél az élményeiről, tapasztalatairól Istennel, sátánnal, mennyel, pokollal kapcsolatban. Hogy lehet őt elérni a Facebookon kívül? Ismeri innen valaki őt?

Figyelt kérdés

Nincs Facebook regisztrációm.


Más felületen szeretném vele felvenni a kapcsolatot, ha lehet, például e-mailben, telegramon, telefonon.



2021. nov. 29. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Magamutogató hamis próféta.
2021. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írjál neki a YouTube-videója alá egy hozzászólást, biztos felveszi veled a kapcsolatot.
2021. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia írj bátran ❤️ szeretettel Greck Vivien
2021. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia, aranyos vagy, írtam!
2021. dec. 4. 13:25
 5/9 anonim válasza:

Vivien kérlek ha egyszer is olvasod ezeket a sorokat


Van egy dátumom: 2021.11.27(aznap reggel történt velem valami)


Egy kérdés foglalkoztat nagyon "Ők" tudják- mostanában, amire szeretnék választ kapni. Légyszi kérdezd meg nekem, mert én választ nem kapok...


A szememben hitelességet nyersz, ha tudni fogod, hogy mi történt velem, és hogy mire szeretnék választ kapni. Írj privátban. Nagyon hálás lennék.❤Kérlek🙏

2021. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
#5. Kérlek ne Greck Vivienbe kapaszkodj hanem az élő Istenbe. Greck Vivien csak egy csatorna aki jót és rosszat is tud közvetíteni mint minden ember akár hívő, akàr nem!
2021. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vivien! Ha még olvasod az üzenetemet, akkor kérve kérlek hogy amit Őrbottyánban bevallottál 2 ember előtt ( nem nevezem meg őket ), hogy semmi nem igaz az egészből, kérlek állj ki az egész ország elé és kérj bocsánatot. Ez a legtisztességesebb módja elrendezni ezt a dolgot, mert nagy károkat okoztál a hívők életében és nagy megosztásokat!

Kerlek Vivien, hallgass rám. Nem késő!

2022. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7. Szerintem igazat mondott Vivien. Te konkrétan mire írod, hogy nem igaz? És te ott voltál azon a beszélgetésen, amire hivatkoztál vagy csak hallottad valakitől a történetet?
2022. febr. 13. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
YouTube
ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!