Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánista zenéket tudnátok...

Sátánista zenéket tudnátok nekem mondani?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 09:14
 1/7 gabec73 válasza:
Incantation
2021. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
cradle of filth
2021. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dimmu Borgir. Amúgy nem vagyok biztos benne, hogy van ilyen, hogy sátánista zene. Keményebb metál zenék vannak, a már jól ismert külsőségekkel, keresztek, koponyák, stb. De civilben ezek a zenészek amúgy tök normálisak, családosak, kisgyerekkel, meg minden. Szóval a "sátánizmus" csak egy külsőség, amivel jobban el lehet adni az albumokat, de ők sem áldoznak kecskéket éjfélkor az erdőben, vagy hasonló marhaságok. Ott volt pl Alice Copper, saját magát, vagy a média őt sátánistaként próbálta eladni, de a zenéje kifejezetten lightos volt, és az egész ember tök gáz.
2021. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

3# jól mondja, a sátánista zene valójában más.

A negatív oldalnak egy pillanatig sem célja a kikapcsolódás, a zeneélvezet okozása, csupán a hatalom megszerzése, a hazudozás, irányítás, megosztás, káosz jelzése a fejekben.

A valódi sátánista zene sokkal inkább szöveg, beszéd.

Pl Adolf Hitler beszédei, Orbán Viktor beszédei, Putyin elnök beszédei, stb.

2021. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Cradle of filth mint sátánista. Mihahahaha.
2021. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet nincs valódi sátánista zene de hallottam már olyat amiben az érthetetlen "ének" szövegre már-már azt mondtam volna, hogy az nem emberi hanem démoni. Annyira ráéreztek a fiúkák. Szóval a zene kapcsolatba tud hozni tisztátalan szellemvilággal is meg Istennel is.
2021. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2021. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!