Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hát nem furcsa dolog ez a...

Hát nem furcsa dolog ez a kereszténység?

Figyelt kérdés
Az ember járja jövevényként ezt az életet, vakok és halálos betegek között, és ingyen felajánlja a vakoknak a látás ajándékát, a halálos betegeknek pedig a gyógyulás és a élet ajándékát. De a vakok azt mondják: "Menj innen, nem kellesz, mert mi látunk!" A halálos betegk pedig azt mondják: "Menj innen, nem kellesz, mert velünk semmi baj nincs, egészségesek vagyunk!"

2021. dec. 26. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mi a kérdés?
2021. dec. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy oregszik az ember ugy lesz egyre tobb orome is de benata is egyben.
2021. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

9.

És monda Jézus: Ítélet végett jöttem én e világra, hogy a kik nem látnak, lássanak; és a kik látnak, vakok legyenek.

40.

És hallák ezeket némely farizeusok, a kik vele valának, és mondának néki: Avagy mi is vakok vagyunk-é?

41.

Monda nékik Jézus: Ha vakok volnátok, nem volna bűnötök; ámde azt mondjátok, hogy látunk: azért a ti bűnötök megmarad.

2021. dec. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Eléggé igassagtakan Jézus hogy nem engedi hogy megértsék a beszédét. Miért nem tudott rendesen beszélni hogy mindenki megértse és el tudja hinni? Lehet Jézus is támogatja Kálvin eretnekséget hogy a kiválasztottak udvozulnek a többinek peéldázatokba beszél hogy ne értsék és karhozzanak el.
2021. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anjutca sajnos még az ilyen egyértelmű mondatok se jutnak el a tudatodig:


Máté 9:15 És monda nekik Jézus: Vajon szomorkodhatik-e a násznép amíg velük van a vőlegény? de eljőnek a napok, amikor elvétetik tőlük a vőlegény, és akkor böjtölni fognak.

2021. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Mondta neked egy vak, hogy "menj innen én látok"?
2021. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Én lelki/szellemi dolgokról beszéltem.
2021. dec. 27. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon kevesen akarnak a szűk úton menni, ez az oka.
2021. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!