Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon gáz két gyülekezethez...

Nagyon gáz két gyülekezethez tartozni?

Figyelt kérdés
Katolikusokhoz járok cserkészetre mert nagyon szeretem a cserkészetet, de a miséikre nem, de közben reformatus istentiszteltekre járok

2022. jan. 7. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2022. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Mint két lovat megülni egy fenékkel.
2022. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Én is járok az ortodox meg katolikus templomba és keresztény református vagyok.
2022. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A reformátusba nem járok. Most voltam vasárnap de a bűnbánati imajukat se tudom és a Hiszekeggyet meg a Miatyánk a is belehobaztam mert ők másként mondják. Vagyis reformátusok.
2022. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
nem gáz
2022. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem két gyülekezet! A cserkeszetcl tudtommal nyílt, felekezetmentes...
2022. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
A cserkész az nálunk katolikus. A nagyobbik gyereke az unokatestvéremnek járt oda. Sokszor el is ítélték a háta mögött hogy elárulja a református vallást mert járt misekre meg a betlehemi lángot is hozta. Haja istennek a szülei külön élnek, az apja nem fizetett bele így kivettek onnan. Örültem neki hogy kikerült a katolikusoktol és egy színjátszó csoportba jár ami állami és mindkét szülője állja. Most a kisteso kozepcsopirtos az evangélikus óvodába. Örülnék ha onnan kikerülne Állami Iskolába.
2022. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én itéltem el. Hála Istennek
2022. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Milyen jo, hogy elitelted, mikor te is allandoan ortodox meg katolikus templomba jarsz.


Ahelyett hogy orulnel, hogy felvettek a gyereket valahova oviba, mert mar elmondtad vagy 20x, hogy az egyik szulo munkanelkuli volt es otthon volt, emiatt az allamiba nem vettek fel. Az evangelikusok meg felvettek. Es olyan iskolaba fog menni, ahova a szulei akarjak. Nem fog teged megkerdezni az unokatestvered, hogy minek orulnel.

2022. jan. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
De nem járnak templomba. Munkahely miatt ment oda mert apukának nem volt munkája. Másfelé akarták adni, államiba. Unokahugom 2017- ban volt utoljára a cserkészeknél vagyis 10 evesen. Az apja a gyerektartást is szűken méri meg a cserkészeket sem fizette, az anyja meg egyedül nem állta. Helyette a színészekhez jár a gyerek mert azt mindkét szülő fizeti és a gyereknek van tehetsége. Persze hogy elítélték hogy katolikus misékre járt. Sokszor mondtam ez a gyerek sose fog lekonfirmálni hanem áttér. Jövőre konfirmal de mondom hogy otthagyta a cserkészeket
2022. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!