Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az benne van a bibliában hogy...

Az benne van a bibliában hogy halálunk után visszakerulunk a paradicsoba?Eggyáltalán miért szulettunk le?azokhoz szol a kérdés aki olvasta a bibliát...elvileg jézus megváltotta ádám és éva bűneit akkor miért is vagyunk most itt?

Figyelt kérdés
Tudok helyesen irni csak most nincs kedvem kijavitanni,én még mindig egy börtön bolygonak tartom ezt a létet én szerintem becsabdázta jézus és bandája a fejlett lényunket

2022. jan. 14. 09:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én szinte biztos vagyok benne hogy nem ez a mi természetes helynunk a galaxis sötét anyagában vagy egy olyan bolygon ahol a tudatunkal teremtettunk magunkna mindent,de ha valaki elmondja nekem h mi vár a halál után és miért szlettnk le akkor azt is elfogadom
2022. jan. 14. 09:50
 2/17 A kérdező kommentje:
szuletunk
2022. jan. 14. 09:50
 3/17 A kérdező kommentje:
jo lehet h tulzok egy kicsit😂
2022. jan. 14. 09:53
 4/17 anonim ***** válasza:

"elvileg jézus megváltotta ádám és éva bűneit akkor miért is vagyunk most itt?"

Próbáld tovább olvasni a Bibliát

2022. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

"Eggyáltalán miért szulettunk le?"

Nem születtünk le, hanem megszülettünk. A "le" azt jelentené, hogy valahonnan valahová, de az ember (se a teste se a lelke) nem létezett fogantatása előtt. Tehát helyesen "meg"születünk és nem "le".


"Az benne van a bibliában hogy halálunk után visszakerulunk a paradicsoba?"

Nincs így kifejezetten benne, illetve a paradicsomnak több értelmezése is van, használják a menny szinonimájaként is. Ez esetben igaz lehet. De ha földrajzi helyként értelmezed, tehát édenkertként, akkor nem igaz.

2022. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de nem tulzok az univerzumba bármi lehetséges saját paradicsomot teremteni is lehet szerintem ahol csak én és a megteremtett lények vannak
2022. jan. 14. 13:09
 7/17 A kérdező kommentje:
Isten akarok lenni és pont saját lényekkel miért ne lehetne vagy akár minden eggyes ember miért ne lehetne isten??
2022. jan. 14. 13:12
 8/17 A kérdező kommentje:
ugy érzem eza földi Isten maga a megtesteslt sátán
2022. jan. 14. 13:13
 9/17 A kérdező kommentje:
megtestesult
2022. jan. 14. 13:13
 10/17 A kérdező kommentje:
de zez csak egy elmélet semmi sem biztos
2022. jan. 14. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!