Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Átéltétek már gonosz démon...

Átéltétek már gonosz démon test megszállását hívők?

Figyelt kérdés
Régebben is volt nekem ilyen, de mostanában, hogy egyre több gonosz lélek meghal pl. COVID-ban a testemet akarják megszállni éjszaka. Már minden orvos látott és azt mondták tőlem egészségesebb ember nem létezik. Most a természetfeletti irányába fordultam, tegnap kipróbáltam, szentelt réz keresztem is van és távozz tőlem démon és imádsággal nem kerülök ebbe az állapotba: Először felriaszt éjszaka bármilyen időpillanatban, nem fix, valamikor 2 óra vagy 5 óra, stb. Érzem hogy költözik belém valami és nyomja a hátam, mellkasom, majd a levegőt nehezen tudom venni utána teljes test remegés, nem tudom kontrollálni, kb. olyan mint az ördögűző filmen és lassan elmúlik. Reggel felkelek mintha mi sem történt volna. Eddig nem hittem van ilyen, de elmenjek egy paphoz? Tud ilyenben segíteni?

2022. jan. 19. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
ekszöszájzbuk
2022. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KZitus ***** válasza:
100%

Szia

Sajnos a jelenséggel amit leírtál nem vagy egyedül. De abban is klasszikus példa vagy, hogyan kell bevonzani a gonosz szellemeket éppen azzal, amit teszel.

Olvasd el hogyan távolította el magától a gonosz szellem, Sátán kísértését Krisztus, tedd azt amit ő tanított. Nincsen másik módja annak, hogy megszabadulj a gonosz szellemektől. Figyelmedbe ajánlom, konkrétan erről mit tanított Krisztus: "Amikor egy tisztátalan szellem kimegy az emberből, kiszáradt helyeket jár be, hogy pihenőhelyet keressen, de nem talál. Akkor ezt mondja: »Visszamegyek a házamba, ahonnan elköltöztem.« És amikor megérkezik, üresen, tisztára söpörve és feldíszítve találja azt. Akkor elmegy, és maga mellé vesz hét másik, nála gonoszabb szellemet, majd bemennek, és ott laknak. Ez az ember végül rosszabb helyzetbe kerül, mint amilyenben korábban volt. Így lesz ezzel a gonosz nemzedékkel is.” Máté 12:43-45

Látod, Krisztus pontosan ismerte, tudta hogyan élnek, működnek a gonosz szellemek. Ezért nem csak tanított róla, de azt is elmondta (az evangéliumokban megtalálod), hogyan tarthatjuk távol magunktól...

2022. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Exorcizo Database in Nomine Jesus vagy Apage Satanas. Vagy van Szent Mihály ima. De az a lelket szokta megszállni. Van hogy a testet is de mellette a lelket,a gondolkodást szállja meg, ebbe biztos vagyok. Én olyan református vagyok aki mindig is hitt benne meg tudta hogy van démoni megszállottság.
2022. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=AUdKwTGFU2g


Ezt az amerikai teleevangelista prédikátort tuti valami démon szállta meg.

2022. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszélj egy hozzáértő, erre a feladatra felszentelt pappal, lelkésszel (karizmatikusokat kerüld ilyen téren! Nagyobb bajt okoznak csak, ezt tapasztalatból írom!), és ők tudnak segíteni. Az is lehet, hogy pszichiáterhez fognak küldeni igazolásért, mivel olykor vannak pszichés okai is a hasonló megnyílvánulásoknak (szorongás, depresszió, egyéb lelki probléma vagy egészségügyi gond). Hogyha a pszichiáter nem talál semmit, akkor benne van a pakliban a démoni dolog. A legjobb védekezés hosszabb távon a megszentelődés mellett az, ha nem foglalkozik velük az ember, mert ahol figyelnek rájuk, ott garantáltan kopogtatni fognak.
2022. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most, hogy feszület (szentelt vízbe is belemártottam) van a párnám alatt, napról-napra egyre jobb. Tegnap már csak enyhe kábaságot éreztem, már nem volt remegés.
2022. jan. 21. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es eskü megijedtem mi az isten ez? Ha őt nem a démon szállta meg akkor semmi. :D
2022. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!