Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudnék meggyőzni egy...

Hogyan tudnék meggyőzni egy muszlim lányt arról, hogy a disznóhús finom, egészséges, és nincsen vele semmi baj?

Figyelt kérdés
A kérdés nagyon komoly és fontos, mert házasságot tervezek a szóban forgó lánnyal, és ő rám akarná erőltetni a vallásgyogyós hülyeségeit. Azt akarná, hogy én se egyek többé disznóhúst, pedig az az egyik kedvencem. Ütős észérveket várok, trollok kíméljenek!

2022. febr. 8. 12:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
94%
Te meg rá akarod erőltetni a saját akaratodat.
2022. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat, a lényeg lemaradt. Szóval ha már ilyesmiben sem tudjátok elfogadni egymás véleményét, akkor teljesen felesleges "házasságot tervezni". Bárkivel is, ha ennyi tolerancia sincs benned, de ezzel a lánnyal végképp, mert nem illetek össze.
2022. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ne házasodjatok össze. Hiszen még ebben sem tudtatok megállapodni. Itt valószínűleg nem lesz kompromisszum. Így csak a megoldás, ha olyat választasz, akivel hasonló az értékrended, az életed.
2022. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
92%

Ha a kérdés valós, akkor nem erről kell meggyőzni, hanem arról, hogy mindenkinek magánügye, mit eszik és milyen képzeletbeli barátai vannak.

Volt vegetáriánus barátnőm, se én nem próbáltam meggyőzni őt a húsevésről, sem ő engem az ellenkezőjéről. És így a normális.

2022. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
97%
Ne próbáld meggyőzni! Ő nem fog a kedvedért "elkárhozni". A muszlimok nagyon komolyan veszik a vallásuk étkezési előírásait.
2022. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
84%
hagyd ezt a kapcsolatot. nem erdemes eroltetni, mert latszik hogy egyikotok se hajlando engedni. hivo muszlimmal amugy is csak akkor hazasodhatsz ha alaveted magad az o vallasanak. amig te ebbe bele nem egyezel addig o se fog beleegyezni a hazassagba. es a gyerekeiteket is muszlimkent fogja nevelni, es abba se lesz beleszolasod. csak azert irtam ezt el hogy tudd, mibe mesz bele
2022. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ha valami távol-keleti lány rád akarná erőltetni a sült sáska és egyéb rovarok fogyasztását, te elfogadnád?
2022. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy itt senki nem olvassa végig a kérdést?


A csaj akarja hogy a pasi se egyen disznót, szóval a csaj erölteti rá a saját vallási hülyeségét a pasira.



Funkcionális analfabéták.



Ha egyszer ettél disznót az iszlám szerint már úgy is elkárhoztál, nagyobb bajba a további fogyasztással már amúgy sem kerülhetsz.


Én ezt mondanám.

2022. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
3%
Rendelj párszor disznóhúst, de neki mondd azt kacsa pl. Ráfog kattani, plusz utána elmondod h mostmár ugyís a pokolba jut, nem lesz több gond vele.
2022. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
18%
Mond neki, hogy a Korán szerint a nőnek a férje vallását kell követni. Lásd, ha muszlim férfi vesz el más vallású nőt, akkor rá is a muszlim szabályok és megkötések várnak. Ez alapján kövesse csak szépen a te hitedet.
2022. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!