Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet szunnita muszlim imám...

Lehet szunnita muszlim imám vagy hitoktató egy ex-gay ember?

Figyelt kérdés
Tehát régen voltak meleg hajlamai, azonban megtért, életmódot váltott, megtérése után megbánta, amiket tett, pszichológushoz kezdett el járni és leküzdötte ezeket a gondolatait (nem vágyakozik már a fiúk felé és volt már kapcsolata lánnyal is). Azóta teljesen erkölcsös életet él. Az egyetlen Isten megbocsájt neki? Lehet belőle imám vagy hitoktató, ha komolyan el kezdte gyakorolni a hitét és úgy érzi ez lenne a valódi hivatása?

2022. febr. 21. 16:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
28%

#20: Köszönöm szépen ! De csak egy egyszerű muszlim vagyok a 2 milliárdból.


Allah szeressen meg Téged amiért foglalkozol az Iszlámmal !

2022. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
12%

8 azért nem is erény vagy pedig szentség! Önmagában a homoszexualitás mocskos… az már más kérdés hogy a felek mennyire erkölcsös emberek vagy ugyan olyan részre hajló mint az emberek többsége!


Kérdező nincs olyan hogy ex-gay! Ha lenne az azt jelentené hogy az lmbtq lobbi tényleg képes befolyasolni az embereket és hetero embereket terítenek melegségre és majd rá 5-10 év múlva jön ra hogy nem is meleg hanem hetero és ezért nem volt boldog soha!!! .:….. 😉😛


Ja várj van ilyen! 😂😅

2022. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
36%
“ nagyra becsülöm a tudásod a muszlim teológiai és vallástan területén!” na azert abdullah nem épp erről hires hanem arról hogy fundamentalista fanatikus aktivista aki a saját vallását sem ismeri valamint erősen keresztény gyűlölő és vádaskodik hogy még a kőkemény keresztényellenes ateista is az aki amúgy már hónapok óta szidja a keresztény vallást 😂😂😅
2022. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
32%
21 ha te csak egy egyszerű muszlim vagy akkor nagy baj van a muszlimsaggal! Mondhatnád hogy divat muszlim vagy aki szeret vádaskodni és hazudni is bizonyított dolgokról!
2022. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

#23.

Én már beszélgettem vele (lehet, hogy ő nem tudja hogy velem beszélt) és nekem nem így látszott, sőt, ha jól tudom a párja sem muszlim vallású, de lehet, hogy rosszul emlékszem. Szerintem csak te vagy iszlamofób. Szerintem semmi különbség a vallások felé táplált gyűlölet között, annak ellenére, hogy vallásellenes voltam, megtérésem előtt. Szerintem az egyetlen és oszthatatlan Isten minden embernek ad másik lehetőséget, de, ha az emberek nem szeretnének velem foglalkozni, vagy akár csak hallani felőlem, én azt is megértem. Az élet megtanított arra, hogy nem én vagyok a világ közepe. Én szeretek más embereket és képes lennék mások boldogságáért is szenvedni. Alázatos vagyok minden emberrel. Alázatos vagyok a szegény emberekkel, az árva gyermekekkel, az állatokkal és minden teremtménnyel szemben, akit Ő teremtett. Inkább adnám oda a vizem egy forró napon is egy szegény koldusnak vagy egy kóbor állatnak, minthogy magam megigyam. Szerintem az ómuszlimok is így vélekedtek azon kicsiny közösségeikben, amelyek a béke vallását indították el.


Az örökkévaló Isten áldjon meg benneteket, legyen veletek a béke és az Ő imádatra méltó áldása és kegyelme!

2022. febr. 21. 21:43
 26/41 anonim ***** válasza:
25%

Allah nem felejtkezik el a jóravalók jutalmàról.


Béke és Isten könyörülete és irgalma legyen Veled is Kérdező !

2022. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
60%

25 lehet hogy te beszélgettél már vele... de itt komolyan olyanokat vádolt meg hogy keresztény "alvóügynők" akikkel már napok óta volt vitám hogy mennyire undorító a kereszténység meg isten nem létezik!!! na ekkor írta le magát nálam Abdullah akinek 2 fiókja van...


ja meg előtte kereszténynek vallotta magát... ez régen volt csak rajta kapták :D ezért is divat muszlim! azt meg nem egyszer kifejtette hogy baja van a kereszténységgel és a keresztény emberekkel! de mire fel? értem én csak amikor a muszlimok támadják meg évente 5x europát terror támadásokkal amiknek szinte mindig van halálos áldozata és 10-500 sérült (az áldozatok száma pedig 1-100 is terjedhet) és ezért nem veszi be senki sem hogy a muszlim vallás a béke vallása! régen sem volt az mert mohamed hozta létre aki háborúkat vívott! hogyan lehetne valami a béke vallása ha háborúkat indít amik nem is defenzív jellegűek? még ha defenzív azt megértem mert ott önvédelemről van szó ahogy a buddhisták is tették japánban!


ja veled azért beszlél normálisan mert iszlám vagy te is... mindenki más kutya ":D


allah még elmegy meg a normális muszlim ember akik szintén békések és nem radikálisok! nézd csak meg magyarországot meg pl albániát ami szinte muszlim állam! de nem arabokkal hanem europaiakkal! sajnos nem főként a vallással van a baj hanem a fundamentalista gondolkodással ami az arab és az iszlámmal együtt jön létre! nem hiába az europai ember a világ ura!

2022. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
27%

#27: Te valami gyógyszer hatása alatt àllsz ?


Fele sem igaz ami leírtàl rólam.

2022. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
91%
28 csak óvatosan mert gyakorin nem tudsz kommenteket törölni!
2022. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
5%

#29: Jujj. :D Hát amit a 27-es írogat az simán kimeríti a rasszizmus fogalmát is nem tűnik fel ?


Szóval inkább neki kéne elgondolkodnia azon miket ír le.

2022. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!