Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Anyum mit akar ezzel mondani?

Anyum mit akar ezzel mondani?

Figyelt kérdés
2 éve tértem meg, sokmindent megváltoztattam mióta gyülekezetbe járok. Nem járok bulizni, nem fekszem le lányokkal, csak otthon vagyok haza jövök suliból, tanulok , pihenek meg bibliát olvasom, imádkozom.. anyum mondta ő szerinte nem akarja Jézus mev az égiek hogy ilyen életet éljek amit most, mire gondolhatott ezzel?
2022. febr. 22. 17:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
69%
Arra, hogy kezdj el élni, mert unokát akar, nem egy bezárkózott, antiszociális nyomorékot! Ez most nem sértés, de ez amit csinálsz csak vegetálás nem élet...
2022. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Azt, hogy szerinte szokatlan, hogy fiatalon ezt a hithű, önmegtartóztató életet választottad. Szerintem szeretné, ha kicsit nyitnál a többi fiatalra jellemző dolgok felé.

Legalábbis én így érzékelem :)

2022. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Milyen gyülekezet ez? Inkább valami durva szektának tűnik... A hívő emberek is szoktak ismerkedni, eljárni otthonról, és minden bizonnyal a bibliát sem olvasgatják egész nap és imádkozni is max. étkezés előtt szokás.

Hagyd ezt abba, mert így csak tönkre teszed magad és az egész életed!

2022. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
attól, hogy hiszel Istenben még nem kell életképtelen incellé válnod.
2022. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Jézus szerint a szex bűn??? Mert akkor tudod hogy kihalnának a hívei ugye?

Most magad ellen játszol.

2022. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Amikor megtertel el itt élek volna dokihoz.
2022. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Feltehetően aggódik érted. A leírásod alapján nincs életed.

Az is aggaszthatja hogy hirtelen ennyire megváltoztál vagy hogy milyen emberek közé kerültél.

Attól még hogy Istenhívők nem árt oda figyelni. Előfordul hogy ártani akarnak de az is hogy már fanatikusan hisznek és azzal fognak ártani.

2022. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudjuk, hogy ezzel mit akart mondani, ezt tőle kérdezd meg.

Viszont a keresztény élet nem jelenti azt, hogy ne lehetne szórakozni, ne lehetne barátokkal eljárni.

2022. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

Azt írta már nem fekszik le lányokkal. Tehát arra lehet következtetni hogy régebben ilyen életmódot folytatott. Akkor szerintetek az a normális ha minél több lányt felpróbál? Aztán meg elvesz egyet, de mivel nem szokott hozzá hogy egynél marad, ezért ebből következik a félrelépés és a válás. A mai társadalom mintapéldája. Biztassuk csak a fiatalokat erre az életmódra, az előző generációknál is mennyire bejött. “Eredj fiam szórakozni, mit ülsz itthon, eredj a diszkóba, kecerd a lányokat akkor leszel igazi férfi. Mi az hogy itthon ülsz és azt a könyvet olvasod? Nem érdekel hogy a morális, erkölcsi dolgokra tanít, nyomás csajozni!” Kb ezzel leírtam a mostani generációk legnagyobb hányadát.

Kérdező, azt jól teszed hogy olvasod a Bibliát, és nem a drogozáson, részegeskedésen jár az eszed. Tudom hogy a mai világban ez nem számít menőnek, és le leszel nézve ezért, de hidd el ez a helyes út. Ismerkedni viszont tényleg nem árt, csak ne olyan helyen ahol narkós, ittas lányok vannak, mert azok ezt a “kultúrát” fogják továbbadni.

2022. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

#9

Amit írtál, az szinte tiszta spekuláció.

2022. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!