Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megtértél? Miért?

Megtértél? Miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Megtértem külföldről. Azért, mert kint nem találtam munkát.
2010. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Megtérült a tartozásom.
2010. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

Megtértem...ki a keresztény vallásból! van Isten,állelúja!

és nem viccből írom.

2010. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%

10:40

Álmodjunk együtt egy szebb jövőről, ahol az összes vallás megszűnik és az emberek elkezdenek beszélni egymással, majd azt mondják: "De hül*ék voltunk." :)


második voltam

2010. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Minden hithez meglehet térni - persze gondolom, te a keresztényre gondolsz. A kérdésre válaszolva nem tértem meg Jézus bárányai közé, és nem is szándékozom:)
2010. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
11:07 én is örülnék egy ilyen világnak.dehát ismered a mondást,amíg ló... van,addig verebek is lesznek:-)
2010. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

Idáig nem sok lényegretötő válasz volt, nem is értem minek ilyenek írni, mikor a kérdés nem ez.

Én megtértem, majd 16 évesen, most 29 vagyok. Az élő Istenhez tértem meg, mert elhittem, hogy Ő szeret és értem adta az Ő Fiát, Jézus Krisztust. Nem azért tértem meg, mert félek, nem azért, mert nincs kinek 'nyavalyognom', nem azért, mert beetettek (elég sok idő eltelt már), nem azért, mert nem szeretett az anyám, apám, nem azért, mert beteg vagyok, stb... hanem mert a szívemben meggyőződés lett, hogy van egy Mennyei Atyám, aki mindent nekem adott és minden körülmények között szeret, függetlenül attól, hogy épp mindent jól csinálok-e vagy épp elszúrtam valamit; mert neki nem kell megfelelni, és nála van az igazi szabadság.

Ezért tértem meg.

2010. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is megtértem az ÉLŐ ISTENHEZ! Nem tudom miért. Talán mert éreztem az elhívását. Soha nem fogom megbánni.

2010. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
13:00 a kérdező nem szabta meg,hogy csak az írjon aki a keresztény vallásba tért meg.nagyon sok ember ábrándul ki belőle,tehát a "klasszikus kereszténységbe való megtérés" fordítottja is létezik.számomra az igaz Isten nem egyenlő a keresztény tanítás istenképével.tehát a kérdésre válaszoltam és lényegretörő voltam.10:40
2010. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy nem szabta meg, a megtértél valóban akármilyen vallás vagy hit elfogadását jelenti, ezért nem is azt írtam, hogy 'nem kaptál', hanem, hogy 'nem sok... kaptál'. Sajnálom, ha magadra vetted.
2010. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!