Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten tényleg örök szenvedést...

Isten tényleg örök szenvedést fog okozni azoknak akik nem hisznek meg világi életet éltek és nem hittek ő benne és bibliát se olvasták sose?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy ha nem hisszel az elég ahhoz hogy pokolra juss. Bár ez elégé Isten ellenes.
2022. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Aki kitörölte innen az összes választ, az eléggé esélyes erre.
2022. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 jol tette. Kerdesre várok valaszt.. erdekelne a tema
2022. márc. 1. 16:16
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Melyik istenről beszélünk?
2022. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Mikor akarsz közelebbről megismerkedni akkor Istennel kérdező? Ha nem akarsz tőle semmit, akkor miért támasztasz vele szemben elvárásokat?

Pl. a kutya, macska sem tudja felfogni Istent, ők csak elmúlnak, nem szenvedteti őket. De mondjuk neked van egy olyan tudati képességed, hogy megtagadhatod Istent, sőt gyűlölheted. Ez viszont nem szép olyan felé, akit nem is ismersz és nem is akarod megismerni.

2022. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"nem szenvedteti őket"

Egy nagy fenét nem szenvedteti.

Csak nem a pokolban, de ettől még szenvednek eleget.

2022. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 nem tagadtam meg őt, én hívő vagyok. Én olyan emberekről beszélek akik világiak, nem hisznek szóval ne személyeskedj
2022. márc. 2. 08:08
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy vagy te hívő, kérdező. Ha meg hívő vagy, hogyhogy nem tudod a választ? Kérdésre: ez sok mindentől függ. És most legyél "jó keresztény" és töröltesd ezt a választ is megint
2022. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8 nem toroltettem senkit. Nincs jelentéshez jogosultságom.


Hívő vagyok hisz egyáltalán nem értek egyet az ateistákkal tehát elhiszem amit a Biblia ír.


Azért kérdeztem mert érdekelne a téma de valamiért folyamatosan csak tereltek és tereltek de nekem a türelmem végtelen

2022. márc. 2. 12:59
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem terelünk, hanem világosan megmondtuk, hogy többször volt már itt a kérdés, és nem vagyunk hajlandók helyetted megkeresni. Főleg így, amilyen vagy.
2022. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!