Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak én emlékszem úgy,hogy...

Csak én emlékszem úgy,hogy régen nagypénteken rossz idő volt?

Figyelt kérdés
Most 25 éves vagyok. Kicsi koromból viszont rémlik,hogy nagypénteken ha nem is egész nap akkor délután,de elborult és volt,hogy eső is esett. Én ezt akkor mindig Jézus halálával kötöttem össze. Egy pár éve azonban már ez nincs így. Másnak is rémlik ilyen időjárás?

2022. márc. 27. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Én a temetőre emlékszem így. Mintha eső is sokkal kevesebb lenne.
2022. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem folyamatosan változik az időjárás
2022. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossz? Nem, nekem rossz idő általánosságban nem rémlik, sokszor volt igen kellemes tavaszias idő, sőt már-már kimondottan meleg a felmelegedés miatt. Olyan viszont emlékszem, hogy délután, amikor krisztus haláláról emlékezünk, elborult az ég. Nálunk ilyenkor keresztút is szokott lenni, amire gyakran gyalog járok, így jobban felfigyeltem az időjárásra is.
2022. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, jól emlékszel, tényleg volt ilyen Nagypéntek, hogy délutánra beborult.
2022. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!