Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kire szavaztok hit gyülekezete...

Kire szavaztok hit gyülekezete tagként és keresztény hívőként ?

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy az igazi hit nem vallás, de ez volt a legkézenfekvőbb kategória szerintem)

2022. márc. 31. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyik oldal se a kereszténységet képviseli, így attól függetlenül szavazok, hogy amúgy keresztény vagyok és az ellenzékre.

A hitgyüliseknek a Fideszre kell szavazni, ezt megmondta a vezetőjük elég egyértelműen.

2022. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Akkora poén, hogy a Hitgyüli deklaráltan a Fidesz-KDNP-t támogatja, miközben a Németh Sándor tulajdonában levő ATV az egyik legfontosabb ellenzéki sajtóorgánum. 😂🤣
2022. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

#2

Ez azért ennél sokkal bonyolultabb, árnyaltabb. Egyrészt az ATV ellenzéki hangneme sokat csillapodott, amióta a kormány megvásárolta Németh Sándort és gyülekezetét. Már közel se annyira kritikus, illetve nem olyan élesen kritikus, mint régebben volt. A Fidesznek is kell adni a látszatra, hogy még vannak valamilyen szinten független, kormánykritikus médiumok (jelenleg összesen 2 tévécsatorna ATV-t beleszámolva). Na meg gazdasági oldalról nézve, nem sok értelme lenne még egy alig nézett jobboldali tévécsatornának, mint pl a HírTV.

2022. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

"Akkora poén, hogy a Hitgyüli deklaráltan a Fidesz-KDNP-t támogatja"

Korábban meg az SZDSZ-t támogatta, csak összerúgták a port. Most a fidesztől jött az államilag elismert egyház státusz és ezzel együtt igen sok támogatás, aztán már a "Hit Csarnokban is más szelek fújtak egyből...


Kérdező, a szavazás titkos. Arra szavazol, akire szeretnél. Ne mások mondják már meg. Jelenleg keresztény párt és keresztény értékeket védő párt nincs Magyarországon. Szavazz arra, akinél úgy érzed, hogy kevesebb kárt fog okozni.

2022. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Krisztusra szavaztam. Ő nekem elég.
2022. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Kutyapártra természetesen. Az egyetlen nem negatív párt.
2022. ápr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hitgyülis vagyok. Csak az Orbán Isten embere, aki megvéd minket a nyugatról zúdulni akaró sátáni erőktől és hatásoktól. Ezért kéne hálásnak lennetek...

A körülményekhez képest remek dolgunk van!... Nem úgy mint az osztrákoknál például! Na de én csak ennyit akartam mondani.

2022. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%

Ez a mikori kérdés?... Ja, mindegy.

Én egy Jehova tanúja vagyok, de ha már itt vagyok elmondom az én véleményemet is. Én szavazáskor Orbánra szavaztam. Én speciel a Putin miatt tettem. Tudom, hogy nem annyira népszerű fickó, de sajnos nehéz időkben radikális eszközökhöz kell nyúlni! Ez Van. És helytáll az a vezető minden esetben.

A mai napig jó döntés volt, hogy a Fidesz-re szavaztam akkor! Itt rend kell, nem annak a karácsonynak a kuplerája . . ....,.... ..


Tisztelettel:

Laszló

2022. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!