Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meglehet valahogy oldani?

Meglehet valahogy oldani?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy beleszerettem egy muszlim lányba ismerem valamennyire a muszlim vallást. És a lány nem akar velem együtt lenni. A lány azért utasít el engem mert nem vagyok muszlim. Valahogy meglehet oldani hogy együtt legyünk?


Kérlek segítsetek ebbe.



2022. ápr. 8. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
100%

"gyalàzhasd tovàbb Isten vallàsàt az Iszlàmot"

Te sajnos olyan vagy, mint Móricka: mindenről ez jut az eszedbe.

Ez a becsípődésed.

Amúgy például nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy Allah a csak kicsit bűnös embereknél SZÁNDÉKOSAN idézi elő, hogy nagyon bűnösek legyenek?

Na, ERRE a kérdésre például képtelen vagy normálisan válaszolni! Úgy, hogy igazat is mondjál!

Sajnos nem vagy becsületes ember.


A 48-as válaszoló egy rossz ember, ez látszik belőle, és te CSAK AZÉRT értesz vele egyet, mert a te vallásodat támogatja.

Ez sem szép jellemvonás!

Mint ahogy az sem, hogy hamis módon téríteni akarsz egy olyan vallásba, ahonnan nincs kilépés!

2022. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
53%

"Amúgy például nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy Allah a csak kicsit bűnös embereknél SZÁNDÉKOSAN idézi elő, hogy nagyon bűnösek legyenek?"


Nem az emberek saját maguknak àrtanak, saját maguk àltal àtalkodnak meg a bűneikben.


"Miért legyen valaki keresztény amikor a keresztény Isten engedi a gonoszsàgot a földön, és nem csakhogy engedi még csak MEG SEM TILTJA őket a követőinek ??"


És erre a kérdésemre mikor fogok vàlaszt kapni tőled, a rengeteg személyeskedés, mellébeszélés mellett amit produkàlsz nekem ?

2022. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint csak mellébeszélés volt.

TE MAGAD írtad le az előzményekben, hogy ALLAH maga akarja ezt.

Akkor most ezt visszavontad?

Arról nem is beszélve, hogy ALLAH ellen SEMMIT nem lehet tenni, te is leírtad, hogy mindenható.

Akkor pedig ő maga AKARJA azt, hogy legyenek rossz emberek is, különben nem lennének. A szabad akarat ELLENÉRE sem lennének, egy mindenhatónál olyan nem fordulhat elő, hogy valamivel nem bír el.

Ez ilyen egyszerű.


A mellébeszélést meg te csinálod. Úgy kell kihúzni belőled mindent, ami mondjuk érthető is, mert az igazat ugye nem írhatod le, az ártana a vallásodnak.

2022. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
0%

#53:


Meguntam a hülyeségeidet. Nem értesz meg semmit sem, kettős mércével méred az Iszlàmot és a kereszténységet.


Kérdésemre pedig nem vàlaszolsz, valószínűleg meg is haladnà a képességeidet.

2022. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
0%

"A 48-as válaszoló egy rossz ember, ez látszik belőle, és te CSAK AZÉRT értesz vele egyet, mert a te vallásodat támogatja."


Miért is vagyok szerinted rossz ember? Mert azt javaslotam a kérdezőnek hogy beszélje meg a lánnyal? Ti keresztények hazudoztok az iszlámról, ahogy most te is szóval akkor ki a rossz ember?



"Mint ahogy az sem, hogy hamis módon téríteni akarsz egy olyan vallásba, ahonnan nincs kilépés!"


Ez szintén egy keresztények által terjesztett hazugság hogy az iszlámból nem lehet kilépni. A Korán egyéretlműen leírja hogy nincs kényszer a vallásban. Midenki maga döntheti el miben hisz.

2022. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
91%

#54

Aki itt kettős mércével mér, az egyedül te vagy, de mindegy is... Fanatikusaknak nehéz bármit is belátni.

2022. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
11%
Mondja ezt egy fanatikus keresztény. Egyáltalán mit keresel egy ilyen kérdésnél? Egyértelműen nem keresztényeknek szól.
2022. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
100%

"A Korán egyéretlműen leírja hogy nincs kényszer a vallásban."

Igen: a betérésnél valóban nincs, ez nem egy erőszakosan térítő vallás (mint például a kereszténység).

DE a kitérést halállal bünteti!

És ez az, amiben nem mondasz igazat, mert ez sajnos tényleg így van, csak a legfejlettebb muszlim államok tudtak túllépni rajta.

Na meg persze Magyarországon sem lesz ilyen következmény... hacsak a rokonság meg nem oldja valahogy.

Ezért vagy te sunyi, mert ezt nem vagy hajlandó elismerni.

2022. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
53%

"Igen: a betérésnél valóban nincs, ez nem egy erőszakosan térítő vallás (mint például a kereszténység).

DE a kitérést halállal bünteti!"


Ez hazugság. Persze bizonyíthatod de ugye eddig ezt nem tetted meg.



"Ezért vagy te sunyi, mert ezt nem vagy hajlandó elismerni."


Ha nem bizonyítod az állításod akkor aljas hazug vagy. Szóval akkor idézed a Koránból azt a verset amiben az áll hogy halállál kell büntetni a kitérést?

2022. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
100%

#57

Nem tudom melyik állításom mutatta azt, hogy fanatikus keresztény vagyok, de biztos így van, ha te írod.

2022. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!