Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek mi lehet a magyará...

Szerintetek mi lehet a magyarázat arra jelenségre,amikor egyes emberek( pl:szentek)teste úgy tűnik,hogy nem bomlik le a halál után?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Élénk fantázia.
2022. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Sterilek a szervek és a környezet, ahol fekszik.
2022. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes mumifikálódás sok esetben létrejöhet, pl. alacsony környezeti nedvességtartalom esetén.
2022. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van amit tudósok is képtelenek megmagyarázni, tehát legfeljebb annyit lehet rá mondani, hogy isteni csoda. Vagy hitetlen nézet szerint tudományosan nem magyarázható jelenség.


A természetes mumifikáció kicsit más.

2022. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%
Van olyan is, hogy azóta a teste rózsa illatú. Az a helyzet, hogy tudományos körökben ezeket próbálják eltitkolni. te meg ugye rátapintottál a lényegre. Ez olyan, mint én tudom, hogy a nátrium-nitrit méreg, amit minden húsba, sajtba beleraknak, benne áztatják a gyümölcsöket, de megy az elterelés, hogy senkinek ne tűnjön fel, hanem csak szimplán rákot kapjanak. És utána meg megy a "Mitől kaptam rákot?" rinyálás...
2022. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!