Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Történt már valakivel csoda?...

Történt már valakivel csoda? Pl: csodás gyógyulás?

Figyelt kérdés
Élmènybeszámolókat kérek!

2022. ápr. 30. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Veled is történt. Szóval nem kezdenéd Te?
2022. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
34%

Egy üveg vodka instant lehúzása után egy kádba ébredtem, csoda, hogy nem fulladtam a saját hányásomba. Azóta nem iszom alkoholt!


Ez maga a csoda.

2022. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem szeretnék részletekbe bocsátkozni, és szerintem akivel valaha is történt hasonló az kétszer is meggondolja hogy megossza ezt csak úgy mindenkivel.


Lényeg az, hogy volt egy feladat amit el kellett végeznem, és nem tudtam hogyan tegyem meg, de "valaki" elvégezte helyettem. A mai napig nem tudok erre materialista logikai magyarázatot, pedig ez 17 éve történt velem.


Tanúsítom, hogy nincs más Isten csak Allah, és tanúsítom hogy Mohammed Allah küldötte volt.

2022. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Mohammedet a sátán küldte, nem Isten. Ezért lett hamis próféta, nem igazi. Ha Isten küldte volna, akkor igazságot szólt volna, és igaz próféta lett volna. De mivel a sátán küldte, ezért hazugságot szólt, és ezek miatt a pokolban ég most.
2022. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Kerestem a gyötrő fejfájásomból a kiutat, mert 1 év Rivotril szedése sem segített. Életem végéig meg nem akartam gyógyszerezni magam.

Találkoztam Jézussal ebben a keresésemben. Hívők mondták, hogy imádkoznak értem. Isten meghallgatta Őket. Fél év múlva mikor megvizsgáltam ezügyben magamat már egyáltalán nem fájt a fejem. Azóta sincs fejfájásom, gyógyszer mentesen élem az életem. Jézus nemcsak a Megváltóm, hanem a Gyógyítóm.

Keressétek Őt!

2022. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Igen történt, több is


A munkahelyen belázasodtam, és nagyon rosszul lettem rázott a hideg meg kivert a víz de amikor Istenhez szóltam és hangosan kimondtam az Igét az Ézsaiás 53,4-5 verseit szószerint azt a szabadulást éltem át amit Péter apostol anyósa.


Máté 8:14-15

14 Egyszer Jézus bement Péter házába, és látta, hogy annak anyósa lázasan fekszik.

15 Megérintette a kezét, s a láz elhagyta az asszonyt, az pedig felkelt, és szolgálta őt.



A vállam kificamodott egy esés következtében amikor imádkoztam éreztem hogy magától megmozdul mintha valami megfogja és helyre teszi utánna tudtam mozgatni a karom de míg ez nem történt meg addig mozdulatlan volt és nem éreztem az egész karom.



Volt egy hosszabb ideig tartó betegség (egy duzanat alakult ki a testemen) több hónapig tartott és kellemetlen tünetei voltak mozgásomban korlátozott lettem gyalogolni nehezen tudtam, a biciklizés nehezen ment és fájdalmaim is voltak de elhatároztam hogy nem adom fel és keresem az Úrnál a szabadulásom és a gyógyulásom, ez idő alatt néhány gyógyulásról szóló tanításokat tanulmányoztam könyv formájában ez idő alatt és megértettem több szellemi igazságot az Isten akaratáról, tevékenységeiről amit végez értünk és dolgozik az életünkben, harcol a rosszal szemben és kiképez bennünket a harcra, az elhivásunkról a közös ellenségünk az ördög cselekvéseiről a letört hatalmáról, arról hogy a Golgotai kereszt teljes győzelem felette, a döntéseink fontosságáról,

szavainkba lévő erőről, kinek engedünk kire hallgatunk Istenre vagy az ördögre, kint engedünk be az életünkbe, gyakoroljuk-e az Istentől kapott hatalmat vagy nem?

Úgyhogy ez a szellemi tanulási folyamat is egy csoda az életemben és a végkifejlet a gyógyulás is egy csoda az életemben.



Ezen kívül a gyülekezeti ima csoportban a gyógyulásért mondott imák nagy része meghallgatásra talált és több súlyos beteg meggyógyult (daganat,covid,cukor betegség, mozgásszervi betegségek stb)

2022. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy alakult hogy külterületről kellett hazamennem a városba, de közben kitört egy nagy vihar a düllő út kb 1 km hosszú innen kb 6 km a város, ez az 1 km megtétele egy félelmetes helyzet volt ömlött az eső körülöttem csapkodtak a villámok én félelmemben hangosan imádkoztam, mikor kiértem a köves útra és itt tovább mentem megszűnt bennem a félelem a szívemet hit töltötte meg, nem tudom mennyi idő múlva megállt egy autós megvárt és felajánlotta elvisz a városba a vége az lett hogy szerencsésen hazaértem és utánna többet nem féltem a viharban, előtte viszont sokszor féltem rettegtem még otthon a lakásban is ez egy úgymond képletesen egy vizen járás volt vagy úgyis mondhatnám Isten bedobott a mély vízbe de a végén megértettem Isten oltamára vonatkozó ígéreteit és megtanultam félelem nélkül viselkedni ilyen szituációban.



A munkahelyem nem tudta kifizetni az utazási hozzájárulást és már nagyon kellemetlen volt ez az anyagi probléma a munkába járás is kérdésessé vált, úgy értem nem sokon múlott hogy nem tudok utazást finanszírozni, imádkoztam és kértem Istent adjon megoldást a problémára eltelt néhány hónap és volt egy álmom amiben az történt egy bizonyos összeg érkezett a számlámra, (megjegyeztem a számot) ismét eltelt néhány hónap és megérkezett a valóságban az az összeg annyi amennyit álmomban láttam. Hiszem hogy Isten gondoskodik rólunk és az ő terve és megoldása készen van az életünkben már akkor amikor kérjük őt.

2022. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A csoda alap definícióját tekintve nem éltező dolog.


Moorjani anikó könyvét olvasd el. Neked tetszeni fog. Végstádiumú rákból gyógyúlt ki teljesen pár nap alatt, miután visszajött a testébe halála után.


Na nézzük.., velem volt-e...

Hát egyszer öngyilkos akartam lenni. Meg is öltem magam, de otthon éreztem, hogy nem ez az utam. Senki se beszélt hozzám, egyenesen a mennyországra rezonáltam. Végtelen egység, végtelen bölcsesség, szeretet, de még sem voltam ott, csak ott rezonáltam. A lelki szerelmem egyesült velem, végtelenül szerelmesek voltunk egymás felé. Utána visszaküldtek a testembe. A mérgezésnek hült helye volt. Semmi bajom sem volt, még csak rosszul lét se.

2022. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Velem nem volt ilyesmi, bár lehet hogy az annak számít hogy amikor 2 évesen nekiestem a radiátornak, nem tört be a koponyám.
2022. máj. 1. 22:00
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Én egyszer azt álmodtam hogy Jézus azt mondta hogy én vagyok isten földi helytartója azóta a hátsó felemen van egy folt ami keresztet formál szerintem csoda.
2022. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!