Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egy dolgot kicserélhetnél...

Ha egy dolgot kicserélhetnél Jézusban, akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés
Szívesen átvennéd a helyét?

2022. máj. 15. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Agy.
2022. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Semmit 🙂

Jézus tudta mit csinál, és jól csinálta....gyerekkorában követett el hibákat, de akkor még alacsonyabb volt a tudatossága.

Sokat köszönhet neki ez a világ.

2022. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Semmit. Max lentebb venném a követelményeket üdvösséghez de kb ennyi...
2022. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Semmit, ő menthetetlen. A helyét már átvették. Vannak orvosaink, pszichológusaink, rendes, tanult szakemberek, akik a tudomány eszközeivel gyógyítják az emberek testét és lelkét.
2022. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
4# a testet és a tudatot, a lelket szinte sosem.
2022. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Nem vallásos értelemben beszéltem a lélekről, hanem átvitt értelemben.

2022. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Értem, és én sem, csak pontosítani szerettem volna.

A lélek megsérülhet ritka esetekben, nagyon szélsőséges érzelmi cselekedetekben, vagy akár egy atomrobbanás során, és ilyenkor gyógyítási folyamat szükséges, de ezt a mi tudományunk nem végzi

2022. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Semmit! Jézus tökéletes! Nem tudja senki átvenni a helyét. SENKI!
2022. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Az orvosok sajnos nem tudnak minden betegséget gyógyítani. Jézus képes erre. Ennek a feltétele a hit őbenne.
2022. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Jézus senkit sem gyógyít meg, az egész csak vallásos hit, és ebből kifolyólag veszélyes az emberi életre. A beteg embernek orvoshoz kell mennie, nem Jézushoz imádkozni, mert a hit nem gyógyít meg senkit. Természetesen placebo hatás van, de annak meg semmi köze nincs Jézushoz, hanem egy, az orvosok által ismert jelenség.


Az orvosk jelenleg nem tudnak mindent gyógyítani, de az orvostudomány folyamatosan fejlődik. Ezért is nőtt meg a népesség átlagéletkora. Ma egy tüdőgyulladás már gyógyítható, de sajnos szegény Nemecsek Ernő még abban hunyt el a regényben.

2022. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!