Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha világi életről vallásos...

Ha világi életről vallásos lennék, megtalálhatnám életem párját vagy ez nagyon ostobaság, sok éve társkeresőzöm + ismerkednem előben és nincs megoldás, vajon ez remény vagy időpazarlás (a szószoros értelmében kérdem) ???

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mi volt a baj? Az, hogy ateista vagy?
2022. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi.
2022. máj. 27. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak azért lennél vallásos, hogy párt találj, azzal a valóban hívőket csak elriasztanád, mert ez hamar kiderül. Aki nem vallásos, az meg eleve nem közeledne feléd, a vallásosság miatt.

Tehát épp, hogy rosszabbul járnál.

2022. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 évesen tértem meg az Úrhoz és utána elképesztő mennyi normális (=kapcsolatra alkalmas), fiatal, gyönyörű lányt ismertem meg vallásos körökben. Sokan szabadok persze közülük is, mert mindük egy jó keresztény férfira vár az életébe. A párom is közülük került ki.


Viszont nem azért találtam meg a hitem, hogy csajozni kezdjek. Elég hosszú és göröngyös életutam volt huszonévesen sajnos (rossz gyerekkor, alkoholizmus, egyetemről kibukás) és utána a huszonéves korom második fele arról szólt összeszedjem magam és az életemet, aminek egy része volt pár évvel a felépülés kezdete után az Istennel való találkozásom is.


Ha nem kezdesz el őszintén hinni Istenben, akkor felesleges ezzel erőlködnöd, úgy is le fogsz bukni, hogy nem gondolod komolyan.

2022. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!