Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem ismertem magamra...

Segitseg kérdése:

Miért nem ismertem magamra meditáció után?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el meditálni, és a mai meditálásom után belenéztem a tükörbe és nem ismertem fel a saját arcomat még percekig. Ez a normális, vagy valamit nagyon elrontottam?

2022. júl. 20. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

A meditáció egy megváltozott lelki állapotot jelent.

Nálad ez különösen sikeres volt.

2022. júl. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nem normális, ne csináld többet
2022. júl. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon elmerültél a gondolataidban, a lelkedben, és visszatérve a valóságba az agyad még nem ébredt fel teljesen.
2022. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy érezted magad közben és utána? Milyen érzést keltett ez benned?
2022. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen normális.....ha félhomályban 5-10 percig nézed magad révülve a tükörben, fókusz nélkül, "kontroll" nélkül, a tudatalattid képes veled megosztani dolgokat, láthatsz változó arcokat.

Ennek azonban csak annyi a jelentősége számodra, hogy sokkal több vagy mint a mostani tested, de túlzott jelentőséget ne tulajdoníts neki.

Szóval igen, az ilyen szubjektív jelzések önmagadtól önmagadnak teljesen rendben vannak, inkább csak azt jelentik hogy jól csinálod, van tehetséged hozzá.

2022. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Na ez a bajom az ilyen hokuszpokuszokkal. Minek olyan vallási-lelki gyakorlatokat csinálni ami az öntudatot is megzavarja.
2022. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6 minek kutatni bármit? A fa ad enni, a tehenet meg lehet fejni, a folyó ad inni, a nap világít, éjszaka még úgyis aludni kell.


Nagyon fontos a szellemi irányba kutatás, igazából az egyik legfontosabb amiért itt vagyunk.

A tudatot nem olyan könnyű megzavarni, sőt, szerintem sokkal nagyobb baj, hogy technikai fejlettségben sokkal de sokkal megelőztük az erkölcsi, morális, és tudati szintünket.

2022. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A meditáció egy hatalmas szellemi csapda és tévút, olyan gonosz szellemiségekkel kerül az ember kapcsolatba, amire nem is gondolna, aztán jönnek a pszichés betegségek, pánikrohamok, öngyilkos gondolatok, tudatzavar, depresszió meg egyéb súlyos lelki állapotok.

(Sajnos ezeket nem mástól hallottam.)


Az egyetlen igazi út, az igazság és az élet, Jézusban van, minden más hazugság és halálos csapda. (Ha szeretnél erről beszélgetni, írj privátban.)

2022. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az legalábbis biztos, hogy nem Buddhista meditáció volt.
2022. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!